2733
2734

ولی مادرشوهرم هیچ ذوقی نکرد😑

قیل خوردن کیک:😐

بعد خوردن کیک:😐

ما سرانجام شبی،مست و مدهوش و کمی ژولیده،با بدن های به خون غلطیده ،بر مزار نجس و نحس شما میرقصیم...!

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

خب عزیزم ب بد کسی داده خورده😶مادر شوهر فقط باید تیر دو شعبه بخوره😂😂😂

خانم هستم😊باب اسفنجی:میدونی هرچی مشکل دارم از سادگیمه.. پاتریک:دیگه ساده نباش؛راه راه باش:)‌ ️ خدایا منظورم از هوامو داشته باش این نیست ک فقد اکسیژن برسونی 😐💋 یکم خلاقیت آخه فداشم:||😹💋💋️ با احمق ها بحث نکن فقط بگو حق باشماست😊
2731
حیف نیس دادی اون خوردتش؟!میخاسی بگی بلدم؟!نتیجه داد!؟دیگه اینکارنکن

خب میگفت هوس کردم 

ما سرانجام شبی،مست و مدهوش و کمی ژولیده،با بدن های به خون غلطیده ،بر مزار نجس و نحس شما میرقصیم...!
خب عزیزم ب بد کسی داده خورده😶مادر شوهر فقط باید تیر دو شعبه بخوره😂😂😂

خودم نشستم ی ساعت ب خودم گفتم افرین🤣

2740
حیف نیس دادی اون خوردتش؟!میخاسی بگی بلدم؟!نتیجه داد!؟دیگه اینکارنکن

همه میدونن بلدم.کل فامیل سفارشای مهمونیشونو برا دسر و ژله و کیک میدن ب من .نیاز ب خودنمایی ندارم پیشش.ولی واقعا هیچوقت هیچوقت تعریف نمیکنه

خودم نشستم ی ساعت ب خودم گفتم افرین🤣

😂😂😂

افرین عزیزم کدبانو، شک نکن مادرشوهرت هم تو دلش به به چه چه کرده فقط زورش اومده تعریف عروسش بکنه😅

خانم هستم😊باب اسفنجی:میدونی هرچی مشکل دارم از سادگیمه.. پاتریک:دیگه ساده نباش؛راه راه باش:)‌ ️ خدایا منظورم از هوامو داشته باش این نیست ک فقد اکسیژن برسونی 😐💋 یکم خلاقیت آخه فداشم:||😹💋💋️ با احمق ها بحث نکن فقط بگو حق باشماست😊
بگو چطوردرست کردی منم درست کنم.مرسی

خیلیییی عاااالی شده.چنگال میزنی انگار توی پنبه زدی😍😍😍الان برات مینویسم

😂😂😂 افرین عزیزم کدبانو، شک نکن مادرشوهرت هم تو دلش به به چه چه کرده فقط زورش اومده تعریف عروسش ب ...

😂😂😂😂