2733
2734
عنوان

مادرشوهرم بهم گفت که🥲

289 بازدید | 25 پست

میگفت اولین باری که اومدیم خواستگاری پسرم اصلا تورو نپسندید میگفت ایش نه بریم از اینجا این دختره قیافش یجوریه،دلم خیلی شکسته😔😔😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

بیجا کرده

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻

بجای تقی ب توقی میخوره دلت بشکنه

بگو اتفاقا منم از پسرت خوشم نیومد

بعد متوجه شدم بچه ننه نیس جواب مثبت دادم

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
2738

چرت و پرت میگه میخواد اذیتت کنه مگه شوهرتو چاقو بیخ گردنش گذاشته بودن ک ازدواج کنه باهات پسنديده که گرفتت و داره باهات زندگی میکنه

الهم عجل لولیک الفرج 💚💚                                                                                                                  متاهل و متعهد آقایون لطفا درخواست دوستی ندن 🙏🙏
2706