2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

معلومه ک نه 

خالم ۳۹سالش بود ی خاستگار ۵۲ساله با ۲تا بچه داشت آقاهه رو جوری بیرونش کرد ک نگوووو الانم ۴۱سالشه و با ی آقای ۳۸ساله ازدواج کرد و خوشبختع🥲

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
2731

نه 

کلا تعریف از عالی فرق میکنه مردی 20 سال ازم بزرگتر و بچه هم داره و میاد دنبال یه دختر مجرد 20 سال از خودش کوچیکتر دیگه از نظرم عالی نیس

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
خواهش میکنم یکی تاپیک اخرم پروک سی بفرسته

https://t.me/proxy?server=server.rubika-new.co.uk.&port=443&secret=ee1603010200010001fc030386e24c3add74656c65776562696f6e2e636f6d

الهی یا ارحم الراحمین مسیر ازدواجم رو هموار کن 🤲🥺
2740

سی سال سنی نیست که بخاطرش با مردی همسن پدرم ازدواج کنم و بشم پرستار بچه هاش 

از نظر بنده مجرد ماندن تا ابد در مقابل چنین ازدواجی خیلی معقول تر و شرافتمندانه تره 

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         

پسرا تو سن ۳۰سالگی تازه با یه دختر جوون ۲۰ساله ازدواج میکنن

اونوقت دخترا تو سن ۳۰سالگی فکر میکنن سن ازدواجشون گذشته خودشون رو لایق مرد ۵۰ ساله میدونن

وای که چقدر زنا بدبختن وبی اعتماد به نفس

2706