2733
2734
عنوان

درحال نوشتن ۰.۰.۰🍃🌱

124 بازدید | 29 پست

درچه حالین ؟ حالتون خوبه ؟ در چه فکری هستین ؟

من داشتم پیاده روی میکردم تو خونه خسته شدم ، حالا چایی ریختم بخورم ، با وسواس های که تو سرمه ، در کنارش داشتم به عروسیم فکر میکردم (مجردم و کسی تو زندگیم نیست )خیال بافی میکردم 

😐😅🌱

برای ظهور امام زمان(عج)صلوات بفرستید ، اگر فرستادین قلب سبز برام بفرستید تا دلشاد بشم💚تو تاپیک های صلوات تگم کنید حتی باشه یه دونه صلوات می‌فرستم براتون 💚 التماس دعا 💚امیدوارم همتون به حاجتاتون برسید 💚

دل درد امونم رو بریده دراز کشیدم 

✍🏻 ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ، از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!                                                   ممنون میشم اگر برای شادی روح دوست آسمونیم فاتحه بخونید یا صلوات بفرستید ، اگر انجام دادید حتما بهم بگید که دعاتون کنم و برای سلامتی تون صلوات بفرستم 💌
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم دارم فک میکنم تو سایت بچرخم بعد شام بذارم 

یا اینکه برم صورتمو بند بندازم بعد شام بذارم 

😂😂حال ندارم

گیر کردم تو شبی که......گفتی باید شدااااا شیم              چشامو وا میکنم می‌بندم......پیشم شاید تو بااااشی
2731
دارم به این فکر می‌کنم کی قرارع همه چی درست بشه باز حال خوب بشه

امید خدا به زودی عزیزم 🌱

برای ظهور امام زمان(عج)صلوات بفرستید ، اگر فرستادین قلب سبز برام بفرستید تا دلشاد بشم💚تو تاپیک های صلوات تگم کنید حتی باشه یه دونه صلوات می‌فرستم براتون 💚 التماس دعا 💚امیدوارم همتون به حاجتاتون برسید 💚
دل درد امونم رو بریده دراز کشیدم 

پریودی؟

ظرفای نهارو شستم یه کم با گل هام بازی کردم منتظرم اذان بگن نمازمو بخونم و بعدش آماده شم تا همسرم بیاد بریم بیرون آخه امروز سالگرد ازدواجمونه طبق هرسال میریم پاتوق همیشگی زمان نامزدیمون❤️

مُردَم اَندر حسرت فهم درست/این که میگویم به قَدر فهم توست...
2740
منم دارم فک میکنم تو سایت بچرخم بعد شام بذارم  یا اینکه برم صورتمو بند بندازم بعد شام بذارم&nb ...

برو صورتتو بند بنداز بازم روحیه بگیری 

هی

میخوای بگی؟

ظرفای نهارو شستم یه کم با گل هام بازی کردم منتظرم اذان بگن نمازمو بخونم و بعدش آماده شم تا همسرم بیا ...

خیلیم عالی عزیزم مبارک باشه 

چند سالگی ازدواج کردی ؟

خیلی خستم خیلی

میفهمم درکت میکنم 🥺

پریودی؟

نه دل درد قبل از پریودیه pms 

از ده روز قبلش زمین گیرم میکنه 

✍🏻 ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ، از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!                                                   ممنون میشم اگر برای شادی روح دوست آسمونیم فاتحه بخونید یا صلوات بفرستید ، اگر انجام دادید حتما بهم بگید که دعاتون کنم و برای سلامتی تون صلوات بفرستم 💌
2706