2752
2734
عنوان

درحال نوشتن ۰.۰.۰🍃🌱

| مشاهده متن کامل بحث + 124 بازدید | 29 پست
نه دل درد قبل از پریودیه pms  از ده روز قبلش زمین گیرم میکنه

جدی ، دکتر نرفتی ببینی چکار باید بکنی

برای ظهور امام زمان(عج)صلوات بفرستید ، اگر فرستادین قلب سبز برام بفرستید تا دلشاد بشم💚تو تاپیک های صلوات تگم کنید حتی باشه یه دونه صلوات می‌فرستم براتون 💚 التماس دعا 💚امیدوارم همتون به حاجتاتون برسید 💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دوسش دارم ولی نمیفهمه ب هر دری زدم نتیجه نگرفتم...

🥺🥺سخته

برای ظهور امام زمان(عج)صلوات بفرستید ، اگر فرستادین قلب سبز برام بفرستید تا دلشاد بشم💚تو تاپیک های صلوات تگم کنید حتی باشه یه دونه صلوات می‌فرستم براتون 💚 التماس دعا 💚امیدوارم همتون به حاجتاتون برسید 💚
برو صورتتو بند بنداز بازم روحیه بگیری 

آره شبیه خرس شدم 

من رفتم👋

در مورد مودی بودن خردادیا همینو بگم که ، شب موهامو چهل گیس کردم که وقتی بیدار شدم یه موی فر ناناز داشته باشم ولی فرداش موهامو باز کردم و اتو کشیدم😃فحش ندیناااا....    (یه چیزی 🤭 اگه یوتیوب دارین کانال shinenshid رو دنبال کنین و حمایت کنین خیلی خفنن خودم تازه پیداشون کردم ) هی تو  نبینم از امضام سو استفاده کنیاااا                                                                                           گیر کردم تو شبی که......گفتی باید جدا شیم              چشامو وا میکنم می‌بندم......پیشم شاید تو باشی
ممنونم عزیزم. 20سالگی

الان چند سالتونه ۲۲؟

مردم من بخدا 

خبر ندارع از عشقت؟

نه گلم25

عه، چه خوب ، خوشبخت باشی ❤️

آره شبیه خرس شدم  من رفتم👋

برو گلم 

این چه حرفیه 

دارع و نمیخاد میشه دعام کنی شاید دعای شماها گرفت...

چشم گلم 🥺

جدی ، دکتر نرفتی ببینی چکار باید بکنی

نه دیگه از بس که همه گفتن طبیعیه و ارثیه و فلان دیگه پیگیر دکتر نشدم 

✍🏻 ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ، از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!                                                   ممنون میشم اگر برای شادی روح دوست آسمونیم فاتحه بخونید یا صلوات بفرستید ، اگر انجام دادید حتما بهم بگید که دعاتون کنم و برای سلامتی تون صلوات بفرستم 💌
برو گلم  این چه حرفیه

آخه صورتم خیلی پر موعه 

بند انداختم بلوری شدم😂

در مورد مودی بودن خردادیا همینو بگم که ، شب موهامو چهل گیس کردم که وقتی بیدار شدم یه موی فر ناناز داشته باشم ولی فرداش موهامو باز کردم و اتو کشیدم😃فحش ندیناااا....    (یه چیزی 🤭 اگه یوتیوب دارین کانال shinenshid رو دنبال کنین و حمایت کنین خیلی خفنن خودم تازه پیداشون کردم ) هی تو  نبینم از امضام سو استفاده کنیاااا                                                                                           گیر کردم تو شبی که......گفتی باید جدا شیم              چشامو وا میکنم می‌بندم......پیشم شاید تو باشی
2706