2737
2739
عنوان

شرایط خاستگارم ☆☆☆

| مشاهده متن کامل بحث + 401 بازدید | 39 پست
تفاوت سنی ملاک نیست باییییید باهاش صحبت کنی بعد تصمیم بگیری به حرف اونایی که میگن تفاوت سنیتون زیاده ...

مادرش میگه درس می خونده وقت نداشته

خدا می گوید نگو بدون آن نمی توانم زندگی کنم ، تو را بدون آن هم زنده نگه می دارم وفصل عوض می شود ، سایه درختانی که سایه می افکنند خشک می شود ، صبر لبریز می شود، یار را که جان و دلت بود غریبه می شود و ذهنت متعجب می شود ، دشمن برمی خیزد و تبدیل به بهترین دوستت می شود ، دنیای غریبی است هر چیزی را که می گویی نمی شود اتفاق می افتد ،می گویی نمی اُفتم ، می افتی ، سقوط می کنی ، عجیب ترینش هم این است می گویی مردم اما زنده می مانی...:)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
۱۳ ساله خیلی ها هستن بیشتر تفاوت شون ولی منم موافقم کیس مناسبی نیست البته بازم ب خودشون بستگی داره ...

کاملا موافقم در نهایت به انتخاب خودشون بستگی داره🙂

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫
شما خودت مذهبی هستی؟اگر نیستی قبول نکن 

نه تنها خودم کلا طایفمونم مذهبی نیست

خدا می گوید نگو بدون آن نمی توانم زندگی کنم ، تو را بدون آن هم زنده نگه می دارم وفصل عوض می شود ، سایه درختانی که سایه می افکنند خشک می شود ، صبر لبریز می شود، یار را که جان و دلت بود غریبه می شود و ذهنت متعجب می شود ، دشمن برمی خیزد و تبدیل به بهترین دوستت می شود ، دنیای غریبی است هر چیزی را که می گویی نمی شود اتفاق می افتد ،می گویی نمی اُفتم ، می افتی ، سقوط می کنی ، عجیب ترینش هم این است می گویی مردم اما زنده می مانی...:)
مادرش میگه درس می خونده وقت نداشته

باید فکر کنی تصمیمتو بگیری

چرا اومده خاستگاری تو؟ چرا از بین اونهمه دختر از روستا انتخاب نکرده؟

خواسته یه دختر از شهر غریب بگیره که هیچ شناختی از پسرش نداشته باشن و هرکاری دلت خاست سرت دربیاره چون خانوادت شهرن و خودت روستا...

اینو فکر کن اگه حامله بشی چندبار حاضره تورو بیاره شهد سنوگرافی؟ اگه تفریح بخوای چقدر حاضره وقت بزاره ببرتت شهر؟ بابت خرید لباسات چی ؟

عزیزم سنی نداری اگه خیلی چیز شاخی ندارن اگه روستاشون خیلیییی روستاییه و شهرستان نیست جواب رد بدی بهتره ها

تفاوت سنی ملاک نیست باییییید باهاش صحبت کنی بعد تصمیم بگیری به حرف اونایی که میگن تفاوت سنیتون زیاده ...

مگ ۳۲ زیاده اونم توی این زمونه ک تورم سر ب فلک رسونده

به امید روزی که تاپیک بزنم ،دیدید بالاخره شدددد😍

تفاوت سنی زیاد داره به مهمترین علت جدایی حال حاضر تو دفاتر طلاق ثبت میشه. چرا نباید ب حرف اونایی که میگن گوش کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 

اگر درخواست دوستی بهم بدین از احمق.. احمق ترین
مگ ۳۲ زیاده اونم توی این زمونه ک تورم سر ب فلک رسونده

چه میدونم والا.. 32 در ست ترین سن ازدواج برا مرداس 

یه طور میگه انگار طرف 42 سالشه 

اگر درخواست دوستی بهم بدین از احمق.. احمق ترین
2706