2733
2739
عنوان

شرایط خاستگارم ☆☆☆

| مشاهده متن کامل بحث + 401 بازدید | 39 پست
مگ ۳۲ زیاده اونم توی این زمونه ک تورم سر ب فلک رسونده

آره فداتشم برا یه پسر روستایی که از ۲۰ سالگی خونه اش آمادس ۳۲ زیاده، برا پسری که تو روستا کلی دختر هست اما میخواد بیاد خاستگاری استارتر بدون دیدنش ۳۲ زیاده

ول کن بابا کلی ایراد داره تفاوت فرهنگی مهمترینشه فاصله سنی بعدی، خودشم مذهبی دیونه میکنه یه کمی بزرگ شو با عقل ازدواج کن نه با احساس وقت زیادی داری برای ازدواج تصمیم الکی نگیر خدای نکرده تو زندگی پشیمون میشی حداقل با یکی ۶ ماه بگرد بعد ازدواج کن چون احساسات تا ۶ ماه اثرش میگذره

نگین ای خداااااااااااااااااا مشکل دارم بگین ای مشکل خداااااااااااااااااااااا دارم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باید فکر کنی تصمیمتو بگیری چرا اومده خاستگاری تو؟ چرا از بین اونهمه دختر از روستا انتخاب نکرده؟ خو ...

یبار رفته بودم روضه فاطمه زهرا   چادر سر کردم  دی ماه 

از اون جا خانمی معرفی کرده 

راست می گید نمی دونم چرا از روستاشون انتخاب نکرده تا این سن

خدا می گوید نگو بدون آن نمی توانم زندگی کنم ، تو را بدون آن هم زنده نگه می دارم وفصل عوض می شود ، سایه درختانی که سایه می افکنند خشک می شود ، صبر لبریز می شود، یار را که جان و دلت بود غریبه می شود و ذهنت متعجب می شود ، دشمن برمی خیزد و تبدیل به بهترین دوستت می شود ، دنیای غریبی است هر چیزی را که می گویی نمی شود اتفاق می افتد ،می گویی نمی اُفتم ، می افتی ، سقوط می کنی ، عجیب ترینش هم این است می گویی مردم اما زنده می مانی...:)
تفاوت سنی زیاد  داره به مهمترین علت جدایی حال حاضر تو دفاتر طلاق ثبت میشه. چرا نباید ب حرف اونا ...

برو بقیه نظراتم رو بخون!!

نگفتم تفاوت سنی مهم نیست منظورم اینه ایرادات بزرگ تر دیگه ای داره این آقا که تفاوت سنی اصلا در برابرش ایراد نیست

2731
کاری به روستا و‌شهر ندارم اول شخص‌ببین فاصله‌سنیتون  ۱۳ ساله اگه اذیت نمیشی ‌اشنا شو وا ...

خانواده مادریم  ، خودم  مادرم    اصلاا هیچچچ گونه مشکلی نداریم 

پدرم هم قبلا ادم پولدار و سرشناسی بود 

ولی بعد 10 سال پیش پدرم ورشکست شد و بعد ناراحتی اعصاب گرفت و معتاد شد و کلا زندگیمون عوض شد 

الان هم از خودمون خونه و ماشین داریم ولی مشکل فقط پدرمه

خدا می گوید نگو بدون آن نمی توانم زندگی کنم ، تو را بدون آن هم زنده نگه می دارم وفصل عوض می شود ، سایه درختانی که سایه می افکنند خشک می شود ، صبر لبریز می شود، یار را که جان و دلت بود غریبه می شود و ذهنت متعجب می شود ، دشمن برمی خیزد و تبدیل به بهترین دوستت می شود ، دنیای غریبی است هر چیزی را که می گویی نمی شود اتفاق می افتد ،می گویی نمی اُفتم ، می افتی ، سقوط می کنی ، عجیب ترینش هم این است می گویی مردم اما زنده می مانی...:)
یبار رفته بودم روضه فاطمه زهرا   چادر سر کردم  دی ماه  از اون جا خانمی معرفی کرده&nb ...

عزیزدلم مطمئن باش یه اتفاقی براش افتاده که دیگه تو اون روستا بهش زن نمیدن اومده از جای غریب زن بگیره

تو روستا که دخترای چادری و اتفاقا مذهبی بیشترن👌

بیخشید ولی این خواستگار اصلا بدرد تو نمیخوره خانواده مذهبی روستایی با شرط چادر پاشدن اومدن خواستگاری دختر ۱۹ ساله خب مشخصه چجور خانواده ای هستن پسره سنش بالاس ولی دنبال دختر چادریه کم سنه اونم از شهر غریب قشنگگگ تا تهشو رفتم 

از کاربرای قدیمی هستم بارها تعلیق شدم اگه با من مخالفین ریپلای نزنین حوصله بحث الکی ندارم مخاطبم فقط استارتره     مردا ریپلای نکنن جواب نمیدم ❌🚫                  
یبار رفته بودم روضه فاطمه زهرا   چادر سر کردم  دی ماه  از اون جا خانمی معرفی کرده&nb ...

شایدم شااایدم شااااایدم عقیده اش با دخترای روستا نمیخونده!

بنظرم باهاش صحبت کنی خالی از لطف نیست یا میگی نه یا میگی آره دیگ

2740
خانواده مادریم  ، خودم  مادرم    اصلاا هیچچچ گونه مشکلی نداریم  پدرم هم قب ...

خانم 

من‌میتونم‌ده‌تا مثه‌شما مثال بزنم

بخاطر خانواده‌یا ازدواج‌نکردن یا مجبور شدن ‌با کمی‌ هم ‌سطح‌ازدواج‌کنن

شما دو انتخاب ‌داری‌یا صبر کنی‌. به‌هدفات‌فکر‌کنی با توجه به سنت یا ‌ازدواجی کنی‌که تموم معیاراتو‌‌ نداره

دریایی از حرف
عزیزدلم مطمئن باش یه اتفاقی براش افتاده که دیگه تو اون روستا بهش زن نمیدن اومده از جای غریب زن بگیره ...

من خودم ایرادی ندارم قرار نیست که پاسوز استباهات پدرم بشم😞😞