2752
2734
عنوان

کمکککک😣😍 پسره با mvm مشکی بهم شماره داد /: چیکار کنم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 981 بازدید | 102 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم 🥲😂😐 

خیلی احساس حقارت میکنم همین الان اشکم درومد😂

↝𝒔𝒉𝒆 𝒒𝒊𝒓𝒍 𝒕𝒉𝒆 𝒃𝒆 𝒐𝒘𝒏 𝒅𝒓𝒆𝒂𝒏𝒎 𝒅𝒆𝒓 𝒓𝒂𝒍𝒕𝒊 𝒄𝒉𝒂𝒏𝒒𝒆.↜🧚🏻‍♀⃟🌸 ⊰↫اون دخ‍‌ت‍‌ری ب‍‌اش ک‍‌ه خ‍‌ودش روی‍‌ا ه‍‌اش‍‌و 🌥🍓↬⊱ ≼🖇🍒↭ب‍‌ه واق‍‌ع‍‌ی‍‌ت ت‍‌ب‍‌دی‍‌ل م‍‌ی‍‌ک‍‌ن‍‌ه↭🌻️پرنسس۷۱سابق آرزوها و خواسته هامو رها کردم ❤️
حالا آشنا شو باهاش ضرر نداره ک

😐😐😐😐😐

دل که نیست! کاروانسراست!!!!😑

آینده زناشویی تون تباه میشه با این کارا

همش مقیاس میکنید یا دلتون تنگ میشه یا خاطرات آزارتون میده....

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
←•🌍در بيابان‌های‌تاريک‌و ظلمانی و صحراهای خشک و بی آب و علف ، كه دست تطاول زمان بدان نمی‌رسد...برای شما دعا میکنم :) ▪︎▪︎▪︎• از فرمایشات‌صاحب‌الزمان‌عج!♥️💎 تکیہ بر کعبہ بزن...!وارث شمشیر دو دَم :)🥲✨اشهدُ انَّ‌علی، از تو شنیدن‌دارد 🌌 : طلبه ، حافظ ، نویسنده ، عاشق کتاب ، غزل ، و بارانِ قلم😍🥰🌊
همین خوشختیبا و پولدارا قابلیت اینو دارن کل زندگیتون نابود کنن ، و کاری کنن دیگه نتونی به هیچ پسری ا ...

اولین باره یکی اینجوری دنبالمه

هم‌پولدار هم‌خوشتبپ

چقدرررم باکلاس حرف میزدددد

وزن شروع ۸۴ کیلوگرم🙄🤦‍♀️در تاریخ ۱۱ خرداد ۰۳ ✌ قول میدم دیگه نگم از فردا 😫✌ از شب یلدا تا حالا همش شکست خوردم... از شنبه، از فردا از کوفت از زهر... 😤😤😤😤😣😣تا آخر تاسبتون به یک‌ عدد باربی تبدیل خواهم‌شد👊........ خدایا شکرت که لاغر و متناسب و سلامتم💚💚❤❤

کی دختران ما اینقدر محتاج و بدبخت شدن 

که  حس خوب دریافت کنند از یک هول خیابونی که از صبح تا شب از افتادن دنبال خانما تو خیابون سیر نمیشن و ارضا روحی میشن و به دختران کلک میزنن و ازشون سو استفاده جنسی میکنند 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
زنگ بزن 🥰دختر مراقب خودت باش شاید مشکلی برات ایجادکنه تواین دوره زمانه نمیشه به هرغریبه ای اعتمادکر ...

پس چرا میگی زنگ بزن!

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
←•🌍در بيابان‌های‌تاريک‌و ظلمانی و صحراهای خشک و بی آب و علف ، كه دست تطاول زمان بدان نمی‌رسد...برای شما دعا میکنم :) ▪︎▪︎▪︎• از فرمایشات‌صاحب‌الزمان‌عج!♥️💎 تکیہ بر کعبہ بزن...!وارث شمشیر دو دَم :)🥲✨اشهدُ انَّ‌علی، از تو شنیدن‌دارد 🌌 : طلبه ، حافظ ، نویسنده ، عاشق کتاب ، غزل ، و بارانِ قلم😍🥰🌊
سیوش کن تو گوشیت یادت نره حالا😬

همون موقع دور از چشمش سیو کردم😂😂😂

وزن شروع ۸۴ کیلوگرم🙄🤦‍♀️در تاریخ ۱۱ خرداد ۰۳ ✌ قول میدم دیگه نگم از فردا 😫✌ از شب یلدا تا حالا همش شکست خوردم... از شنبه، از فردا از کوفت از زهر... 😤😤😤😤😣😣تا آخر تاسبتون به یک‌ عدد باربی تبدیل خواهم‌شد👊........ خدایا شکرت که لاغر و متناسب و سلامتم💚💚❤❤
😐😐😐😐😐 دل که نیست! کاروانسراست!!!!😑 آینده زناشویی تون تباه میشه با این کارا همش مقیاس میکنید ...

حالا ن اینکه بره تو رابطه باهاش که چند روزی صرفا برای آشنایی صحبت کنن شاید اصلا قصدش ازدواج باشه 

پس چطوری ازدواج میکنن مردم 

2706