2752
2734
عنوان

کمکککک😣😍 پسره با mvm مشکی بهم شماره داد /: چیکار کنم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 981 بازدید | 102 پست
اولین باره یکی اینجوری دنبالمه هم‌پولدار هم‌خوشتبپ چقدرررم باکلاس حرف میزدددد

اینکه آویزونت بود باکلاسه؟

چقدر کارش زشت بوده که توخیابون بیوفته دنبال ی دختر

آدم استرس میگیره

آدم متشخص هیچوقت چنین رفتاری نداره

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
←•🌍در بيابان‌های‌تاريک‌و ظلمانی و صحراهای خشک و بی آب و علف ، كه دست تطاول زمان بدان نمی‌رسد...برای شما دعا میکنم :) ▪︎▪︎▪︎• از فرمایشات‌صاحب‌الزمان‌عج!♥️💎 تکیہ بر کعبہ بزن...!وارث شمشیر دو دَم :)🥲✨اشهدُ انَّ‌علی، از تو شنیدن‌دارد 🌌 : طلبه ، حافظ ، نویسنده ، عاشق کتاب ، غزل ، و بارانِ قلم😍🥰🌊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شرمنده ولی دیگه دوره شماره دادن توی خیابون گذشته،زیاد جدی نگیر چون پول دلیل بر شخصیت و شعور نیست،بعد ...

نمیدونم

منم بهش گفتم‌هول

همش میگفت دیدمت حال کردم ازت خوشم اومده😶😶

وزن شروع ۸۴ کیلوگرم🙄🤦‍♀️در تاریخ ۱۱ خرداد ۰۳ ✌ قول میدم دیگه نگم از فردا 😫✌ از شب یلدا تا حالا همش شکست خوردم... از شنبه، از فردا از کوفت از زهر... 😤😤😤😤😣😣تا آخر تاسبتون به یک‌ عدد باربی تبدیل خواهم‌شد👊........ خدایا شکرت که لاغر و متناسب و سلامتم💚💚❤❤
حالا ی شماره به شما داده خدا میدونه چقدر همین کارش باشه 😂

میدونم متاسفانه ولی خب بدمم نمیاد بهش زنگ بزنم

نمیخوام باهاش دوست شم یا هر چی فقطط مسخوام‌زنگ بزنم ببینم چی میگه

چون میگفت تو خیابون نمیتونم حرفم بزنم

وزن شروع ۸۴ کیلوگرم🙄🤦‍♀️در تاریخ ۱۱ خرداد ۰۳ ✌ قول میدم دیگه نگم از فردا 😫✌ از شب یلدا تا حالا همش شکست خوردم... از شنبه، از فردا از کوفت از زهر... 😤😤😤😤😣😣تا آخر تاسبتون به یک‌ عدد باربی تبدیل خواهم‌شد👊........ خدایا شکرت که لاغر و متناسب و سلامتم💚💚❤❤
به نظرم اشنا شو اینکه با یه خوشتیپ پولدار کات کنی خیلی بهتر که با یه درب و داغون کات کنی شایدم حتی ک ...

حس خوبی بهش ندارم مشخصه لاشیه ولی دلم میخواد زنگ بزنمم چی میخواد بگه همش میگفت شمارتو بده میخوام حزف بزنم باهات منو بشناس 

میدونم متاسفانه ولی خب بدمم نمیاد بهش زنگ بزنم نمیخوام باهاش دوست شم یا هر چی فقطط مسخوام‌زنگ بزنم ...

خب معلومه حرفایی که همه پسرایی خیابونی برای بدبخت کردن دخترا میگن

دهان شما خروجی افکار شماست وقتی باز میشود سریعترین راه برای درک شخصیتتان دراختیار مخاطب قرار میگیرد مواظب ویترین شعورتان باشیدتا افکار و وجودتان خریدارهای بیشتر داشته باشد  
تاحالا هیشکی اینجوری دنبالم نیومده هعع دلم گرفت

برای منم بخداا اولین بارم بود🥲

ولییی خیلیی استرس داشت

وقتی پسری میگه از اوناش نیستم بدون قطعا از اوناشه

انقدر لفظ قلم حرف میزدد میخواستم همونجا بزنمش

خودت چند سالته عزیزم ؟

اگه میتونی مدیریت کنی خودتو ، زنگ بزن .

شاید واقعا پسر خوبی بود .

اینم یه جور آشنا شدنه دیگه .

ولی تا نشناختیش ، بهش دل نده ، جاهای خلوت هم باهاش نرو تا خدایی نکرده خطرساز نشه برات

⁦♥️⁩⁦♥️⁩
حالا آشنا شو باهاش ضرر نداره ک

میترسم ازش

حس کردم خطرناکه 

😶😂پیشرفت کردن 

کیا؟؟؟

چطور؟؟😂😂😂😐

2706