2733
2739
عنوان

شماهم رسم حنابندان دارین؟

150 بازدید | 26 پست

رسم حنابندون یکی از رسمای قدیمی طایفه ماعه ولی تو خانواده شوهرم کمتر دیده میشه.

منو یکی از آشناهای شوهرم داشتیم راجب عروسی و لباس اینا صحبت میکردیم گفتم میخوام لباس حنابندونم قرمز و پوف دار باشه گفت قرمز چیه اصلا حنابندون خزه و فلان اصلا نگیرین عروسی خودشم چن وقت قبل بود حنابندون نگرفتن بنظرتون از حسادت گفت؟

منکه انشالله میخوام بگیرم ولی حرفش و واکنشش بنظرم بد بود اگه شماهم این رسم دارین بگین

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
2740

آره بابا داریم خیلی هم قشنگه به نظر منم بگیر من که حتما میگیرم کاری هم به خز بودنش ندارم خیلی ها نمیگیرن ولی تو ببین نظر خودت و همسرت چیه 

الان اونجاییم که شاعر میگه: گفتنش شاید نباشد مرهم دردی ولی زندگی آن طور که باید ؛ بر مراد ما نرفت :(

اتفاقا حنابندون خیلی خوبه کجاش خزه وقتی عقد اریایی میگیرن مگ خز هست ک این خز باشه ن اتفاقا شاید اون تو خانواده‌شون رسم ندارن گفته خزه البته ناراحت نشی اون ادم بیشعوری هستش ک درمورد رسومات یکی دیگ اینطوری نظر میده

بله خیلی هم خوبه 😍هم حنابندون داریم هم طلا زنون 

ببخشید رسم طلا زنون چجوریه تا حالا نشنیده بودم 

الان اونجاییم که شاعر میگه: گفتنش شاید نباشد مرهم دردی ولی زندگی آن طور که باید ؛ بر مراد ما نرفت :(
2706