2733
2739
عنوان

آندومتریوز درمان داره؟

42 بازدید | 7 پست

سلام وقت بخیر من ۲۵ سالمه و متوجه شدم اندومتریوز شدید دارم الان میخوام باردار شم دکتر گفته شانس ای وی اف پایینه . اول لاپاروسکوپی کن شاید طبیعی باردار شی باتوجه به اینکه بعد از لاپاروسکوپی دوباره اندومتریوز برمیگرده به نظرتون اینکار رو انجام بدم ؟ کسی بعد لاپاروسکوپی باردارشده ؟ البته هردو لوله هیدروسالپنکسه 

یه گروه برای مشکلات رحم ایتا خواستی در خواست بده لینک بدم

https://www.aparat.com/v/yGrEi/برکات_دعای_توسل_هر_روزاگه حاجت داریدگوش کنید😍اگه انجام دادیدمنم دعاکنید🙏اینکه سال بعدبچمو بغلم کنم ...و پدر و مادرم سلامت باشند وسایشون بالای سرم 

لاپاراسکوپی کن ولی بلافاصله یا ای وی اف کن یا طبیعی.

البته ای وی اف بهتره بخاطر لوله

قبل لاپاراسکوپی اول پانکچر کن تا جنین اماده داشته باشی بعد لاپارا انتقال بدی.

باید سیکل نچرال برات در نظر بگیرن.نگران نباش قابل حل هست سنت هم پایینه خداروشکر

عضو خاموشِ چند ساله ی نی نی سایت...❤️برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم میکنید؟🙏🌹پسرم دنیام ۲۱تیر پاگذاشت به دنیا😍از اولش عجله داشت زود بیاد آخرم ۸ ماهه دنیا اومد😂♥همیشه میگفتم کی باشه به خط سبز روی کارت واکسنت برسی پسرم.توی دشک کوچولوت گم میشدی😅الان اومدی روی خط نارنجی دورت بگردم تپلی من🧿🪬 امروز ۱۴۰۳/۱/۱۸ برای اولین بار پسرمو میبریم آرایشگاه که خوجل بشه چیزی نمونده ۹ ماهش بشه😍💞امروز۳/۲/۳ آرسام برای اولین بار دست گرفت به مبل و بلندشد.بهت افتخارمیکنم جان من🥰❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لاپاراسکوپی کن ولی بلافاصله یا ای وی اف کن یا طبیعی. البته ای وی اف بهتره بخاطر لوله قبل لاپاراسکو ...

دکتر گفته تا ۵ ماه اقدام به بارداری کن ولی ذخیره تخمک بعد عمل میاد پایین . خیلی میترسم . خیلی طول میکشه تا بچه دارشم ؟

2728
دکتر گفته تا ۵ ماه اقدام به بارداری کن ولی ذخیره تخمک بعد عمل میاد پایین . خیلی میترسم . خیلی طول می ...

وقتت رو هدر نده اگه تا یکی دوماه جواب نگرفتی از اقدام حتما لاپارا شو.

مگه ذخیره تخمدانت چند بود؟آزمایش دادی؟ دکترا آدم رو الکی میترسونن اگه ذخیره تخمدانت خوبه نگران نباش

بستگی داره یکی میبینی ماه اول باردار میشه یکی میبینی ۱۰ ماه طول میده

عضو خاموشِ چند ساله ی نی نی سایت...❤️برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم میکنید؟🙏🌹پسرم دنیام ۲۱تیر پاگذاشت به دنیا😍از اولش عجله داشت زود بیاد آخرم ۸ ماهه دنیا اومد😂♥همیشه میگفتم کی باشه به خط سبز روی کارت واکسنت برسی پسرم.توی دشک کوچولوت گم میشدی😅الان اومدی روی خط نارنجی دورت بگردم تپلی من🧿🪬 امروز ۱۴۰۳/۱/۱۸ برای اولین بار پسرمو میبریم آرایشگاه که خوجل بشه چیزی نمونده ۹ ماهش بشه😍💞امروز۳/۲/۳ آرسام برای اولین بار دست گرفت به مبل و بلندشد.بهت افتخارمیکنم جان من🥰❤️
وقتت رو هدر نده اگه تا یکی دوماه جواب نگرفتی از اقدام حتما لاپارا شو. مگه ذخیره تخمدانت چند بود؟آزم ...

الان ذخیره تخمدانم رو گفت خیلی خوبع اما بعد عمل ممکنه بیاد پایین و این بیماری ذخیره رو میاره پایین من ده ماهه ازدواج کردم اول ازدواج شوهرمو خانوادش فهمیدن این مشکلو دارم خرجمم پدرشوهرم میده دارم از غصه میمیرم توروخدا برام دعا کنید هیچیم شبیه تازه عروسا نیست 

الان ذخیره تخمدانم رو گفت خیلی خوبع اما بعد عمل ممکنه بیاد پایین و این بیماری ذخیره رو میاره پایین م ...

عزیزدلم همین استرس خیلییی اثر میزاره روی باردار نشدنت آروم‌ باش.هزاران راه هست برای باردارشدن شما که اگه خدا بخواد جواب میده.من خیلیا با مشکل شما دیدم الان بچشون بغلشونه.اگه استرست بالا باشه اصلا تخمک و رحم با کیفیتی نخواهی داشت و بارداری شکل نمیگیره.خودتو و شوهرتو خوب تقویت کن.تاپیک های کمک باروری تو نی نی سایت خیلی زیاده سرچشون کن و بخون حتما. انشاالله که خدا یه نی نی ناز بهت بده گلم❤️

برای دلگرمیت هم بگم شانس بچه دارشدن ما ۱۰ درصد بود.ولی الان بچه ام بغلمه.بسپار به خودش

2738