2752
2734
عنوان

اردک رو چن ماهگی میشع سر برید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1949 بازدید | 144 پست
خب باشه اونی که میخری با اونی که خودت بزرگش کردی فرق میکنه منظورم اینه آدم اون حیوونی که خودش بزرگش ...

خب اون خانوم تو روستا هم خودش بزرگ میکنه تا بخوره😑

Afsaneh_67 هستم…..هرکسی با من مشکل داره،مشکل گشا ابوالفضل😂
نه اصلا خیلی خوشمزست عالیه مزه ی خاصی داره غاز خوشمزه تره اردک هم دو مدل هست یه مدل اردک خارجی ...

ما مرغم به زور میخوریم😂

شمالی هستین احتمالا؟

اگه دیگ آنلاین نشدم ، حلال کنید همگی.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ببین ما بهار میگیریم آخر پاییز یا زمستون اوکی هستن برای بهار بمونه دیگه بو میده انگار لاغر میشن بهتر ...

منم اسفند ماه خریدمش  نگه داشتنش سخته

به شکت اعتماد کن به اعتمادت شک🫠   امضامو خوندی یه صلوات بفرست فرستادی لایک کن بدونم . یا با کلمه صلوات ریپلای بزن .  فقط برای ثوابش بفرست مطمئن باش یه جایی خیرش میرسه واست.
خب اون خانوم تو روستا هم خودش بزرگ میکنه تا بخوره😑

خب روستا فرق میکنه تا شهر

تو شهر کسی اینکارارو نمیکنه بخاطر همین عادی نیست ولی اونجا عادیه

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....
😂😂😂😂😂😂شما اعلام کردین خوردنی نیست؟ اینجا خانوم‌ها تو روستا صد تا دویست تا اردک میارن پرورش می ...

تو شهر ما خوردنی نیس 

و همونجور که یکی از کاربرا گفتن دلم نمیاد حیوونی که خودم بزرگ کردم بکشم بخورم 

خب روستا فرق میکنه تا شهر تو شهر کسی اینکارارو نمیکنه بخاطر همین عادی نیست ولی اونجا عادیه

از کجا میدونی استارتر شهر هست؟😃

تو شهر که نمیشه از اینکارا کرد

Afsaneh_67 هستم…..هرکسی با من مشکل داره،مشکل گشا ابوالفضل😂
خب باشه اونی که میخری با اونی که خودت بزرگش کردی فرق میکنه منظورم اینه آدم اون حیوونی که خودش بزرگش ...

نه عشقم کافیه چند وقت مرغ بگیری بزرگ کنی بعد ببینی می تونی تحمل کنی یا نه.   الان با بابزرگ من گوسفند بزرگ می کنه   مادر بزرگم مرغ و بوقلمون    یلنی چون خودشون بزرک کردن  از اون سرمایه ای که دادن بخورن استفاده نکنن؟

البته من خودم یک بار جوجه بزرگ کردم نمی تونستم به مردنش فک کنم و خودش بر اثر حادثه مرد خیلی گریه کردم اما برای کسی که از اولش برای خوردن بزرگ می کنه اصبل اینا مهم نیس

ما مرغم به زور میخوریم😂 شمالی هستین احتمالا؟

چرا ب زور 

ما همه مدل گوشت میخوریم. شتر. شترمرغ  غاز. اردک. مرغ. خروس. شهری هم هستم. روستا بودم. چقدررخودم نگ میداشتم طبیعی میخوردم 

به شکت اعتماد کن به اعتمادت شک🫠   امضامو خوندی یه صلوات بفرست فرستادی لایک کن بدونم . یا با کلمه صلوات ریپلای بزن .  فقط برای ثوابش بفرست مطمئن باش یه جایی خیرش میرسه واست.
2706