2752
2734
عنوان

اردک رو چن ماهگی میشع سر برید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1949 بازدید | 144 پست
فقط اونایی که میگن دل نداری آه اردکه میگیره😂

لابد اونا خودشون نورخوار هستن😂😂

عزیزان مرغ هم مثل اردکه‌هاااااا. از من گفتن.

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
چطوری میپزین که بو نده.اینجا اردک خیلی ارزون چون کسی نمیخوره.فقط برای سرگرمی پرورش میدن

اگه بیرون از خونه  تغذیه میکنن  احتمالا آشغال میخورن 

اگه خودتون تو حیاط خونه پرورش میدین میتونین بخورین

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اصلا توجه نمیکنم من ب حرفای بقیه چون مهم نیس

منم هرچی جوجه میخرم خروس در میاد بزرگ میشن میخوریمش تقریبا سه چهار ماهه...خبلیم خوش مزس😐

💜💜سر کلاس استاد گفت: پشت یک مرد موفق یک زن بوده..یکی پرسید:پشت یک زن درمانده و بی پناه چه کسی بوده؟ ــــ استاد به بهانه ای کلاس را ترک کرد! اما همه جوابش را می دانستیم:  ««یک نامرد»» 🙃
میگن دیر هضمه اره؟ من الان تو گوگل سرچ کردم نوشته بود 

ما که ندیدیم ! 

خیلی عالیه 

خصوصا نژاد اسراییلیش که دقیقا طعم گوشت بره می ده.

برای قوت ج ن سی به شدددت عالیه ! و توصیه می کنم 😅

من خورشت و فسنجون و حلیم و بریونش رو درست می کنم .

اگه اردک و غاز،شمال رو که بخورید که علف و گیاه تازه خورده باشن که کلا جنبه درمانی دارن .

چربی بالایی داره . که خیلی مفیده. چون اصلا تو بدن رسوب نمی کنه . 

منم هرچی جوجه میخرم خروس در میاد بزرگ میشن میخوریمش تقریبا سه چهار ماهه...خبلیم خوش مزس😐

موقع خرید از روی تاج جوجه میشه فهمید خروسه یا مرغ .

تاج جوجه خروس همون اول مشخصه ولی جوجه مرع خییییلی کم هست . 

شمال اردک و غاز زیاد استفاده میشه 

اما شهری که ما زندگی میکنیم نه کسی اردک پرورش میده نه کسی میخوره نه خرید و فروش داره اما خیلی دوست دارم  امتحان کنم آها راستی مرغ محلی هم نمی‌خورن فقط خروس 

منم اول مهر می خواهم جوجه خروس بگیرم پرورش بدم واسه خوردن خودمون خیلی خاصیت داره