2737
2734

ببخشید

ایت.   Eit خونده میشه

ترجمه فارسی روان گمشو

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

پور به تی چَمان 

یعنی خاکستر تو چشات 

.

زار تَه کَنَن

یعنی خاک تو سرت

اینا ب زبون بلوچیه

زیبا ترین دلتنگی دلتنگ بودن برای توست و تلخ ترین آن دلتنگ ماندن برای تویی که می دانم دیگر ندارمت …
2740
عنچوچک یعنی چلغوز و بدردنخور گلابی

انچوچک ولی میشه هسته ی بِه اگه درست گفته باشم

چه جالب 😁

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....
2706