2737
2739

من متاسفانه دکتر لابیاهام رو از ته برداشته از بیخ صاف صاف کرده بعد مجردم هستم همش نگران اینم ازدواج کنم همسرم بگه چرا برای تو اینطور 

خدا لعنت کنه دکترمو 

الان داشتم یک کلیپ میدیدم دیدم یک دکتری گفت اصلا نباید لابیاهارو از بیخ بردارن باعث میشه عفونت وارد بشه و هزار یک مشکل و میگفت این خودش یک نقص و آناتومی بدن بهم میخوره 

بعد دیدم میگه برای کسایی که دکتر لابیاهاشونو صاف کرده باید عمل پیوند انجام بدن 

آخه من چه خاکی بریزم سرم 

خواهشا مسخره نکنید من این عمل انجام دادم چون مشکل داشتم و.......

دیروز رفتم دوتا دکتر زنان خوب یکیشون گفت ازدواج کنی متوجه میشه چون کل لابیاهاتو برداشته ورودی پرینه ات اندازه یک وجب باز شده 

باز یکی دیگرون رفتم گفت به اندازه ای که آدم روی زمین وجود داره شکل وا.....هست ازدواج کردی بگو برای من همینه چون انواع و اقسام هست 

حالا نمیدونم حرف کدوم گوش کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مجبور بودی این عمل انجام بدی؟؟؟ خب الان علم پیشرفت کرده صد درصد اون آقا میفهمه و دلیلشم میخواد بدونه و شاید اینجوری دوست نداشته باشه

لطفا برای سلامتی مامان و بابام و داداشام یه صلوات بفرستین❤💋برای دوقلواهامم و پسرم هم دعا کنید😍خودم دیدم که دعای نی نی سایتا میگیره❤💋
2728
اون دکتر بی وجدان با اون گوشت ها میخواد آبگوشت بار بزاره

چرا عمل میکنن؟؟ برای زیبایی؟؟؟ کجاهای میبرن؟؟

لطفا برای سلامتی مامان و بابام و داداشام یه صلوات بفرستین❤💋برای دوقلواهامم و پسرم هم دعا کنید😍خودم دیدم که دعای نی نی سایتا میگیره❤💋
2740
مجبور بودی این عمل انجام بدی؟؟؟ خب الان علم پیشرفت کرده صد درصد اون آقا میفهمه و دلیلشم میخواد بدونه ...

آخه دکتر گفت برای هر کس یک مدل و شکل هیچکس نمیتونه مدعی شه چرا برای تو اینطور چون برای هرکس متفاوت 

چی بگم والا عزیزم خدا کمکم کنه

اخه پیوند از کجا 

جدی از کجا میکنن که هیجا حسه لابیا رو نداره

💜💜سر کلاس استاد گفت: پشت یک مرد موفق یک زن بوده..یکی پرسید:پشت یک زن درمانده و بی پناه چه کسی بوده؟ ــــ استاد به بهانه ای کلاس را ترک کرد! اما همه جوابش را می دانستیم:  ««یک نامرد»» 🙃
اخه پیوند از کجا 

😂 از دماغ می گیرن می زارن اونجا😅

نماز سکوی پروازه، خودتو برای پرواز آماده کردی!!! 🕊️🌹https://eitaa.com/naamaaz.    این کانال و خیلی دوستش دارم و مدیون شم اگه دوست داری عضو شو ♥️
2706