2733
2739

بچها من همچی ریخته رو سرم

برای کنکور باید بخونم 

برای نهایی ها برنانه ای ک مشاور میده

برای امتحانای مستمر مدرسه

برای تشریحی گزینه دو

نمیدونم کدومو بخونم از بین اینا یکیو باید حذف کنم😭😭کنکور و برنامه مشاورم ک نمیشه حدف کرد

مشاورم درک نداره میگ فقط برو سر جلسه هرچی بلدی بنویس چیکار کنم بچها😭😭😭برا کنکور خودم برنامه باید بریزم چون میگ فعلا کنکوری نخونین ولی من دیگه کی بخونم

امتحانای مستمرم ک صبحه گزینه دو عصر ۲ ملیونم پول دادیم نرم حیف میشه

مستمر نرم طوریه؟

کلاس زبان نهایی هم دارم😭

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

نهایی رو جمع کردی که میخوای برای کنکور بخونی؟

نه دوتاشون میخام باهم بخونم مثلا نهایی ها صبح

برنامه کنکور عصر

حالا مستمر و این تشریحی رو نمیدونم کجا جا بدم😭😭

2731

نهایی و با کنکور پیش ببر طبق برنامهگزینه دو بخون به عنوان نمونه سوالم  برو ازمون عمومیشو بده 

مستمرو ول کن

یعنی چی فعلا کنکوری نمیخواد بخونی:/مشاورتو عوض کن

به دی ان ای باکتری و میتوکندی و کلروپلاست میگن دنای حلقوی🐳
نهایی و با کنکور پیش ببر طبق برنامهگزینه دو بخون به عنوان نمونه سوالم  برو ازمون عمومیشو بده&nb ...

مستمر نرم بنظرت طوری نمیشه

نمیدونم بخدا چرا اینجور میگه😭😭من طول سال خوندم دست و پاشکسته اسفند و فروردبنم دچار افسردگی شدم نخوندم کنکور اردیبهشت خوب ندادم باید سه پایه هم جمع کنم

الان ی برنامه داده اینو بخونین بزارم ببینی

2740
مستمر نرم بنظرت طوری نمیشه نمیدونم بخدا چرا اینجور میگه😭😭من طول سال خوندم دست و پاشکسته اسفند و ف ...

نه بابا نهایتش نمره نهاییتو برای مستمرم میزارن اصلا توجه نکن بهشون

باش منتظرم

به دی ان ای باکتری و میتوکندی و کلروپلاست میگن دنای حلقوی🐳
2706