2733
2734
عنوان

بیاین جون هر کی دوست دارین (کنکوریم)

| مشاهده متن کامل بحث + 142 بازدید | 26 پست
نه دوتاشون میخام باهم بخونم مثلا نهایی ها صبح برنامه کنکور عصر حالا مستمر و این تشریحی رو نمیدونم ...

خب وقتی برای نهایی میخونید برای مستمر مدرسه هم خوندید دیگه،

فکر کنم بیشتر با جای راهکار دنبال تایید هستید ها دوست من😁

من راهکارم رو ارائه دادم توی تاپیک اخرتون

اگر واقعا فکر میکنید نمیتونید هیچ جوره با این مسئله کنار بیایید با مدیر صحبت کنید

هر چند احتمال داره قبول نکنن.

پروفایل من تصویری است از بانو یوتاب،خواهر آریوبرزن و یکی از سرداران مقتدر و زیبارویِ هخامنش🌱
خب وقتی برای نهایی میخونید برای مستمر مدرسه هم خوندید دیگه، فکر کنم بیشتر با جای راهکار دنبال تایید ...

اخه من گزینه دو تشریحی دارم

برا کنکور کی بخونم برای سنجش و ازمونای تستیم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بنظرت بگم مامانم زنگ بزنه مدیرمون بگه شرایط اینجوریه میتونه نیاد

90 درصد مواقع قبول نمیکنه مگه اینکه یه پولی بزاری تو جیبشون

ندانی چو ایران نشست من است/جهان سر به سر زیر دست من است/هنر نزد ایرانیان است و بس/ندادند شیر ژیان را به کس/همه یکدلان اند و یزدان شناس/به نیکی ندارند از بد هراس/دریغ است که ایران ویران شود/کنام پلنگان و شیران شود/چو ایران نباشد تن من مباد/بدین بوم و برزنده یک تن مباد/همه روی یکسر به جنگ اوریم/جهان بر بداندیش ،تنگ اوریم/اگر سر به سر تن به کشتن دهیم/از ان به که کشور به دشمن دهیم/اگر کشت خواهد تورا روزگار/چه نیکوتر از مرگ در کارزار
اخه دهم یازدهم باید بخونم  امتحانای تشریحی هست نمیدونم چیکار کنم

اگه راضی نیستی عوض کن

ندانی چو ایران نشست من است/جهان سر به سر زیر دست من است/هنر نزد ایرانیان است و بس/ندادند شیر ژیان را به کس/همه یکدلان اند و یزدان شناس/به نیکی ندارند از بد هراس/دریغ است که ایران ویران شود/کنام پلنگان و شیران شود/چو ایران نباشد تن من مباد/بدین بوم و برزنده یک تن مباد/همه روی یکسر به جنگ اوریم/جهان بر بداندیش ،تنگ اوریم/اگر سر به سر تن به کشتن دهیم/از ان به که کشور به دشمن دهیم/اگر کشت خواهد تورا روزگار/چه نیکوتر از مرگ در کارزار
مدرسمون غیر انتفاعی

اها قبول میکنه نرو

اخه دهم یازدهم باید بخونم  امتحانای تشریحی هست نمیدونم چیکار کنم

خب عزیز من وقتی شما در طول سال دست و پا شکسته خوندید چه اصراریه تو یه ماهو نیم که نهایی هم داره بشینی کل پایه رو هم بخونی حداقل یکی از پایه هارو حذف کن

اخه خیلی درسا حذفه تو همین پایه بنظرتون مشاورم عوض کنم 

من خودم امسال کنکوریم و این که میگید مشاورتون گفته کنکور نخونید خیلی عجیبه به نظرم مشاور رو عوض کنید بهتره

چ بهونه ای بیارممم

هیچی بگو دارم واسه کنکور میخونم من دولتی رو نرفتم دیگه غیر دولتی که راحت تره