2733
2739
عنوان

گرفتن حاجت

| مشاهده متن کامل بحث + 18007 بازدید | 62 پست
روز سه شنبه دوتا یس چهارشنبه دوتا پنجشنبه دوتا جمعه چهارتا میخونی و روز جمعه دو رکعت نماز هدیه به نر ...

مرسی عزیزم حتما میخونمش خیلی ختمها دارم میخونم اینم میخونم اینقد در خونه خدا رو میزنم تا جوابمو بده

بزام دعا كنین

كانال خوبی بود عضوش شدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس میفهمی چه حسی دارم. دلم معجزه میخواد. ایشالا هر دختری دلش میخواد ازدواج كنه یه شوهر خوب گیرش بیاد

اره درکت میکنم والا من مشتاق ازدواج نبودم ولی تنهایی بهم فشار اورده و حرفای اطرافیان

ان شالله....

خدایااا کاش دو دقیقه رگ گردنو ول کنی بیایی جلوم بشینی ببینی چمه....
2728
2740
هم سن منی. منم مجردم😐

شما هم اون ختمی که گفتم انجام بده ان شا الله خوشبخت بشی 

از وصيتهاى آدم عليه السلام به فرزندش شيث عليه السلام: بــه دنيـاى فـانى دل نبـنديد ؛ زيرا من به بهشت جاويدان دل بستم، اما به من وفا نكرد و از آن بيرونم كردند.  
نماز جعفر طیارم برا ازدواج خیلی خوبه

بله خیلی خوبه 

از وصيتهاى آدم عليه السلام به فرزندش شيث عليه السلام: بــه دنيـاى فـانى دل نبـنديد ؛ زيرا من به بهشت جاويدان دل بستم، اما به من وفا نكرد و از آن بيرونم كردند.  
الان ۱۵روزه دارم نماز جعفر طیار رو میخونم همینطور ادامه میدم 

چون باعث امرزش قطعی گناهان هست این نماز حالا که توفیقش رو خداوند داده سعی کن تا جای ممکن از گناه دوری کنی 

چون باعث امرزش قطعی گناهان هست این نماز حالا که توفیقش رو خداوند داده سعی کن تا جای ممکن از گناه دور ...

اره چند ماهی هست زندگیم خیلی تغیر كرده. تبدیل به ادم دیگه ای شدم. به خدا نزدیك شدم. یه سری از گناهامو ترك كردم. اینا رو همه لطف خدا میدونم كه مسیر زندگیمو تغییر داده. ازدواجمم به خودش سپردم 

اره چند ماهی هست زندگیم خیلی تغیر كرده. تبدیل به ادم دیگه ای شدم. به خدا نزدیك شدم. یه سری از گناهام ...

التماس دعا عزیزم 

خوش به سعادتت

منم حاجتم ازدواج كردنمه یه سری ختم دارم انجام میدم منتظر معجزه خدام. 

ویولت منم تو ختم یس هستم.نمیدونم چرا هروقت یس رو میخونم یاد تو میوفتم همیشه بهت دعا میکنم..

من از وقتی ختم رو شروع کردم 7 تا خاستگار اومده برام واقعا عجیبه ولی هیچکدوم اونی ک دلم میخاد نیستن.اصلا معیارامو ندارن

2706