2737
2734

ختم سوره حمد شنبه 70تا یکشنبه 60 دوشنبه 50همینطوری کم کن تا برسی به جمعه که میشه ده تا 

تا حاجتت بگیری ادامه بده گرفتی برای منم دعاکن

از وصيتهاى آدم عليه السلام به فرزندش شيث عليه السلام: بــه دنيـاى فـانى دل نبـنديد ؛ زيرا من به بهشت جاويدان دل بستم، اما به من وفا نكرد و از آن بيرونم كردند.  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیز دلم ان شاله به حاجتت برسی ولی یه چیزی را بهت میگم خوندن این دعاها ونذرها بستگی به خواست خدا ومصلحت زندگی ما داره اگه خدای نکرده یه درصد به خواستت نرسیدی باعث نشه از خدا نا امید بشی دیدم بعضی ها ما خوندن این دعا ونتیجه نگرفتن ایمانشون ضعیف شده از خدا ناامید شدن 

عزیز دلم ان شاله به حاجتت برسی ولی یه چیزی را بهت میگم خوندن این دعاها ونذرها بستگی به خواست خدا ومص ...

دقیقا 

از وصيتهاى آدم عليه السلام به فرزندش شيث عليه السلام: بــه دنيـاى فـانى دل نبـنديد ؛ زيرا من به بهشت جاويدان دل بستم، اما به من وفا نكرد و از آن بيرونم كردند.  
2738
من این ختم و بعد ماه رمضون حتما انجام میدم.جواب گرفتم حتما بهت میگم.حس خوبی بهش دارم    

عالیه عزیزم 

ان شا الله حاجتت روا التماس دعا

منم حاجتم ازدواج كردنم یه سری ختم دارم انجام میدم منتظر معجزه خدام. 

روز سه شنبه دوتا یس چهارشنبه دوتا پنجشنبه دوتا جمعه چهارتا میخونی و روز جمعه دو رکعت نماز هدیه به نرجس خاتون 

خیلیا ازدواج کردن با این ختم حتما یه غسل توبه ونماز توبه تونستی قبلش انجام بده در تسریع حاجت روایی موثره وتاجایی میتونی ترک گناه 

hamsaranqurani@

2706