2737
2734
عنوان

گرفتن حاجت

| مشاهده متن کامل بحث + 18007 بازدید | 62 پست
روز سه شنبه دوتا یس چهارشنبه دوتا پنجشنبه دوتا جمعه چهارتا میخونی و روز جمعه دو رکعت نماز هدیه به نر ...

گلم میشه برای حاجت هایی دیگه هم خوند

میشه برای منم صلوات بفرستین برای خوب شدن ❤زندگیم❤ دعا کنین التماس دعا دارم💚                            اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم 
گلم همینجوری کم بشه میرسه جمعه باید بازم شروع کنیم از شنبه بخونیم یا خیر 

مدت ختم. یه هفته  هست عزیزم 

ولی دوست داری میتونی ادامه بدی 

از وصيتهاى آدم عليه السلام به فرزندش شيث عليه السلام: بــه دنيـاى فـانى دل نبـنديد ؛ زيرا من به بهشت جاويدان دل بستم، اما به من وفا نكرد و از آن بيرونم كردند.  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گلم میشه برای حاجت هایی دیگه هم خوند

برای هر حاجتی عزیزم میشه

از وصيتهاى آدم عليه السلام به فرزندش شيث عليه السلام: بــه دنيـاى فـانى دل نبـنديد ؛ زيرا من به بهشت جاويدان دل بستم، اما به من وفا نكرد و از آن بيرونم كردند.  
برام دعا کنید حاجتم خیلی بزرگه براتون دعا کردم البته خدام بزرگ تر از دردهامه

سلام واسه حاجتت 1400 صلوات و چهل روز یاسین هدیه کن به  امام رضا و امام زمان و شهید هادی و شهید سامانلو ازشون خواهش کن واست دعا کنن تاپیک حاجت روایی منم چک کن لینکش اخر امضامه خیلیها حاجت محال گرفتن  

اینم لینک یه تاپیک دیگه هست خودم ار این دستورات حاجت گرفتم 

یاعلیhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/3063271/روشهای-مجرب-برای-حاجت-روایی

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین ، چون شیعه نیستن علیه توسل کردن میگن  !!! حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی
2731

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4673868/سیل-صلوات-برای-حاجت بچه ها تو مرحله ای از زندگی قرار گرفتم که به شدت از هر طرفی تو سختی ام ، ازتون خواهش🙏😔 میکنم برای حاجات من و خودتون هر چقدر صلوات می تونید بدید و تعداد رو بنو

2738

زیارت عاشورا

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  
ای جانم مرسی یادم میكنی منم چون شرایطمون شبیه همه به یادت میفتم موقع ختم مخصوصا امروز كه نوبتت بود. ...

برا منم دعا کنید یه ازدواج خوب نسیبم شه 😢

اگه میشه برا حال دلم و حاجت رواییم یه صلوات بفرستین ،انشالله همه اتون حاجت روا بشین😍😍😙
ب کی باید هدیه کرد؟

اهدایی نیست خودت اگه دوست داری میتونی

من این ختم و بعد ماه رمضون حتما انجام میدم.جواب گرفتم حتما بهت میگم.حس خوبی بهش دارم    

عزیزم شما با این ختم جواب گرفتین؟؟

با اینکه داستان منو بد نوشتی🥲                              ولی تو هنوز خدای خوب منی🥹                                دلا بسوز ؛ که سوزِ تو کارها کند 😪🌴و دردی نهفته در دل...🌴 و من دوباره از ته دل میخندم...😅💔
2706