2733
2739

همه کوچیک و عملی 

داشتم فکر میکردم اینایی که بینیشون بزرگه اذیت نمیشن

آخه خودمن خیلی اذیت میشم و قصد عمل دارم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اگه بینی تون گوشتیه غیرقابل تغییره.

خداوند در قرآن کریم خطاب به کسانی که میگویند : "ما اسلام را قبول داریم اما به بسیاری از دستورات خداوند عمل نمی کنیم ....به صورت دلبخواهی و اختیاری تنها به برخی از واجبات عمل می کنیم و از عمل به سایر احکام خداوند سر باز میزنیم"                                        [آیا به نیمی از کتاب ایمان می آورید و نیمی را انکار میکنید؟!]
2731

احساست نسبت به بینیت یه وسواسه که فقط در جامعه ایران شیوع پیدا کرده 

سلاااامممم من عاشق دایناسورام 😁🦖🦖🦖🦖 میدونستین تیرکس میتونه تو یه بار بلع ۲۰۰ کیلوگرم گوشت رو بخوره؟ یعنی من و همه خانوادم باهم 🥴🥴💀☠🤯🤯 لطفا با دایناسورا مهربون باشید😇😇❤
2740

شما چون میگی بینیم بزرگه و روش حساسی بخاطر همین به بینی دیگران توجه میکنی در حالی که آدمای دیگ اینطور نیستن، شاید از نظرشون اصلا بزرگ و بد نیاد

من خودم قبل عمل اینجور بودم ولی بعد عمل به من میگفتن والا بینیت خوب بود نیاز به عمل نداشت😂

منم قصد عمل دارم دیگع آخه خیلی با شجاعت گفتی قصد عمل داری حسودی کردم😂

نه واقعاً نمی‌ترسم 

چون بحث زیباییم در میون باشه هیچ کس جلودار من نیست 

(البته فقط بینیمو میخوام عمل کنم بقیه خدادادی خوشمله! 😉😁)