2737
2739
عنوان

کممککک امان از این مادر شوهر

161 بازدید | 16 پست

ما تو عقدیم  مادر شوهرم اینا اطراف تهران (شرق) میشینن هی اصرار دارن که نزدیک اونا خونه بگیریم در صورتی که من قبل ازدواج توافق کردم با شوهرم سمت غرب خونه بگیره چون خونه خودمون غرب تهران میشه

همینجوری دارم مادر شوهرمو تحمل میکنم یه چند ساعتم که میرم خونشون واقعا نمیتونم نزدیکشون زندگی کنم  از یه طرفم من به غرب عادت دارم نه اطراف تهران اونم سمت شرق 

(منظورم این نیس بده فقط من نمیتونم اونور زندگی کنم ) حرفاش داره رو شوهرم تاثیر میذاره حالم بده چیکار کنم بنظرتون  

کدوم به محل کار همسرت نزدیکتره

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2738
کارش جوری هست که میتونه تغییر بده جاشو 

گفتی شرق فک کردم تهرانپارس و حکیمیه و نارمک و اینا رو میگی قیامدشت کجاش شرق تهرانه اخه 🫠🫠

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!
قیامدشت شرقه؟😳😳 خودت بچه کجایی

بذار اول ببینیم منظورش از غرب کجاس😄😄

پسر عموم بعد از ۳سال زندگی سر همین موضوع جدا شد اولش رفتن سمت مادر زنش زن عموم آنقدر کرم ریخت که بیان نزدیک ما 

یادمان باشد به خاطر بی کسی هرکسی را به زندگیمان راه ندهیم با بی کسی میشود زندگی کرد اما با هرکسی نه 
عزیزم تو متن گفتم اطراف تهران شرق  یه مدت ستارخان بودیم خونمونو فروختیم اومدیم رودکی

خب خیلی اختلاف قیمت وجود داره شوهرت میتونه سمت شما خونه بگیره؟

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706