2733
2739

گرفته ضامن هم خودش نیس خواهرم و اون یکی داداشم هستن 

بعد همش میگم اگه زن بگیره زنه وسوسه ش کنه چی میشه 

دستمون ب جایی بند نیس 

://

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
یعنی چکار کنه ؟

ما ب داداسم اعتماد داریم ولی خیلی ساده س مثلا زنه بهش بگه پرداخت نکن کی میتونه چی بگه خودشون بپردازن 

ب بهونه های مختلف

این همه سال بزرگترشون بودی حامیشون بودی و .... اینم سهم اونا 

جمیدونم

اگ مجردی باید فکر اینم میکردی ک اگ ازدواج کنی و شوهرت خوشش نیاد برادر خانومش وام گنده ب نام خانومش گ ...

خب منم نمیدونستم رفتم بانک امضا بزنم یهو دیدم دوتا پرونده اورد

یکیش ب اسم خودم بود

یکیش صامن بودم ؛ ب عنوان ضامن رفتم بعدم داداشم تا الان خیلی ب ما کمک کرده ماشینی هم زیرپامه برا اونه نتونستم چیزی بگم دیگ نامردی میشد 

ولی بهش اعتماد داریم ب زن اینده ش نه 

خب منم نمیدونستم رفتم بانک امضا بزنم یهو دیدم دوتا پرونده اورد یکیش ب اسم خودم بود یکیش صامن بودم ...

نه اینکارو نمیکنه نترس عزیزم برادرته دشمنت ک نیست

اینقد شکست میخورم و پا میشم ک ببینیم اون روزو ک رسیدم که شده که دیگ منم موفقم.  شکست خود مسیره اگ بخاطر طی کردن مسیر پا پس بکشی پس چجوری میخای برسی ⌛
خودش که نه میترسم یهو خام عشوه و غمزه زن ایندش بشه  مرد هست دیگه پول هم ک ادمو تبدیل میکنه ب ا ...

نه اگ آدم عاقلی باشه هیچ وقت اینقد خودشو مدیون نمیکنه هیچ  آدم با وجدانی عم اینکارو نمیکنه به زنش هم نکیذ وام به اسم کیه

اینقد شکست میخورم و پا میشم ک ببینیم اون روزو ک رسیدم که شده که دیگ منم موفقم.  شکست خود مسیره اگ بخاطر طی کردن مسیر پا پس بکشی پس چجوری میخای برسی ⌛