2733
2734
عنوان

اخر الزمان

133 بازدید | 14 پست

دکترای شراب خور دیگه واقععععععا تهشه 

خدا عاقبت ما رو بخیر کنه که بچمون زیر دست اینا درمان میشه 

پرام ریخته 

سلاااامممم من عاشق دایناسورام 😁🦖🦖🦖🦖 میدونستین تیرکس میتونه تو یه بار بلع ۲۰۰ کیلوگرم گوشت رو بخوره؟ یعنی من و همه خانوادم باهم 🥴🥴💀☠🤯🤯 لطفا با دایناسورا مهربون باشید😇😇❤

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
داستان چیه

۲۹ تا متخصص تو شیراز در اثر مسمویت با متانول بستری شدن 

یکی مرده

سلاااامممم من عاشق دایناسورام 😁🦖🦖🦖🦖 میدونستین تیرکس میتونه تو یه بار بلع ۲۰۰ کیلوگرم گوشت رو بخوره؟ یعنی من و همه خانوادم باهم 🥴🥴💀☠🤯🤯 لطفا با دایناسورا مهربون باشید😇😇❤
2740
چه ربطی داره

ربطش اینه که این ادم هیچ تعهدی نداره 

برای بدن خودش هم باید اجازه بگیره

مشروب خوردن تو هر جامعه و هر دینی اگه حرام نباشه حداقل مورد تایید نیست 

احمق ترین دکتر دنیا میدونه متانول باعث اسیدوز میشه و ادم میکشه 

طرف نتونسته از پس خودش براد میخواد تو رو نجات بده؟ 

بدن خودشه بدن خودشه نکن 

زیر دست دکتر بدن بقیه هم هست