2733
2734
عنوان

میگن بچسبید به مردی که عاشقتونه💔

142 بازدید | 10 پست

من عشق اصلا نمیدونستم چیه خودش اومد خودش همه رو واسطه میکرد خودش التماس میکرد خب آدمیزاده دل میبنده 

پس چرا ولم کرد

باور کنید به مرگ مادرم اینکه کسی عاشقت بوده باشه با هزارتا بدبختی تو رو کشونده باشه تو مسیر عاشقی بعد ولت کنه از عشق یه طرفه سختتره

به مرگ مادرم قسم

واسه برگشتن عشقم و رسیدنمون بهم دعا می کنی خیلیییی اعتقاد دارم به دعاهاتون.لایک کنید یا بهم بگید منم حمد میخونم براتون😍🫂🥺1۴۰۲.۱۲.۲۶

من تو مسیری هستم که هیچی ازش بلد نیستم فقط دور خودم میچرخم همش کابوس شده زندگیم

واسه برگشتن عشقم و رسیدنمون بهم دعا می کنی خیلیییی اعتقاد دارم به دعاهاتون.لایک کنید یا بهم بگید منم حمد میخونم براتون😍🫂🥺1۴۰۲.۱۲.۲۶

عشق و عاشقی دقیقا مثل همون شبکه سه همش دروغه

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

آره عزیزم  خیلی بدتره با خودت میگی من چی کم داشتم اصن منک تقصیری نداشتم چرا اینجوری شد 

اینقد شکست میخورم و پا میشم ک ببینیم اون روزو ک رسیدم که شده که دیگ منم موفقم.  شکست خود مسیره اگ بخاطر طی کردن مسیر پا پس بکشی پس چجوری میخای برسی ⌛

همیشه واسم سواله که یعنی تو دلت واسم تنگ نشد؟یعنی صبحا که پاشدی گوشیتو چک کردی منتظر تکستم نبودی؟وقتی که داشتی میرفتی بیرون منتظر مراقب خودت باش از طرف من نبودی؟شبا دلت نخواست کل روزتو برام بگی؟وقت کارای روزمرت اصلا یاد من نیوفتادی؟ تورو نمیدونم ولی من خیلی دلم واست تنگ شده.

هنوز بعد از گذشت ۱۳ سال هنوز جاتو هیچ دختری نگرفته دست هیچ دختری رو نگرفتم از این به بعد هم فکر نمیکنم اتفاق خاصی بیافته😑

مرد،اونقدر فروتن هستم که بدونم از هیچکس بالاتر نیستم اما اونقدر عاقل هستم که بدونم با بقیه فرق دارم.                             عاشق حیوانات،عاشق بازار های مالی (فارکس،بورس،ارز دیجیتال،طلای آب شده)عاشق کامپیوتر،شهریوری درونگرا،مغرور،از خود راضی، لجباز و یک دنده ای،کینه ای
تاوانشو میده

وقتی قراره برم زیر خاک دیگه مهم نیست

کلا به هیچ مردی نچسبید

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
2740
آره عزیزم  خیلی بدتره با خودت میگی من چی کم داشتم اصن منک تقصیری نداشتم چرا اینجوری شد

اونایی که واسطه شدن میشینن پیشم میخندن😅

بخاطر اینکه ذات مردا همینه .. تا وقتی یه دختر رو به دست نیاوردند براش تلاش میکنن بعدش ک به دست میارن دیگ براشون مهم نیست .. بعد بعضی وقتا بعضی خانما میان میگن سیاست داشته باشید خودتونو برای مردا تموم نکنید 😐 مردی ک ذاتش اینجوری باشه دیر یا زود سرد میشه ربطی به سیاست اینا نداره فقط ممکنه با سیاست دیر تر ولتون کنه ک اون موقع هم شما دیگ دل بستین حسابی ...

کلا به هیچ مردی نچسبید

نچسبیدم ولی دل بستم چون دیگه باورش کردم اشتباه کردم

به قیمت جونم داره تموم میشه