2733
2734
عنوان

چرا بعضی عمه ها اینقدر بدن؟

249 بازدید | 36 پست

من ۳ تا عمه دارم  ۲تاشونو اندازه ی جووووونم دوست دارم ولی یکیشون حس میکنم بچه های برادراشواصلا دوست نداره و فقط بچه های خواهراشو میخواد ..‌.اختلاف سنیم باهاش ۶ساله ولی اصلا رفیق نیستیم ،، بااون دوتای دیگه ۲۲ سال اختلاف سنی دارم و رابطمون خوبه ولی اونا شهر مانیستن و هرسالی یکی دوبار همو میبینیم 

حس میکنم این آخری ازمون متنفره از رفتاراش مشخصه   خیلی انرژی منفی میگیرم میبینم مردم با عمه هاشون مثل رفیقن 😢 ولی من نه 

چو تخت پاره بر موج رها رها رها من 🌊🕊

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

من عمه ندارم

ولی عمه های بچم هم این حالتی هستن 

بچه من حتی نمیدونه اینا عمه هستن

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2740

عمه هامن عمه نیست که خیلی عوضین. 

خواهرم فوت شده بود ی زنگ نزدن بهم، تازه میگفتن گناهاش ریخت با مریضی ک کشید.

۹ اسفند ۱۴۰۲ خاطره‌ی تلخ از دست دادن توست. دلگیرم ازت خدا                                                     هزاربار خاطراتت دوره کردم   هنوزم مرگت رو باور نکردم   تو نیستی خونه بی تو سوت و کوره     الهی خواهرم دورت بگردم
نه عزیزم کجا مردم با عمه هاشونو رفیقن  من که هز هیچکدومشون خوشم نمیاد  ادمای بدردنخور و ...

دوستم یه عمه داره یعنی بیا و ببیننننن

هرروز بهش زنگ میزنه کلی قربون صدقش میره نمیدونم رفیقم  جانان من همیشه رفیق  عشق زندگیم 

بعد عمه ی من :😒😐

چو تخت پاره بر موج رها رها رها من 🌊🕊
2706