2733
2739
عنوان

بهم گفت..... 🤦🏻‍♀️لطفا بیاید

150 بازدید | 8 پست

مشاورم بهم گفت مگه من چند تا شاگرد مثل تو دارم که بادرک باشه...... 

بعضی ها میان اینجا اینقدر دوز و کلک تو کارشون هست....... 🤍❤️یعنی منظورش اینه منم دوز و کلک تو کارم هست؟! یا با بقیه بوده؟☹️🌹

بهت گفته با درک دیگه 

دنبال چی دیگه 

خطاب به اون کاربر های علافی که بی دلیل ریپ میزنن بحث می کنند باید عرض کنم من مثل شما بیکار نیستم  ؛ دلیلی نمیشه با آدم بی تربیت و علافی که روحش با بحث کردن با آدمایی که نمی‌شناسه ارضا میشه ؛ بحث کنم 😅👌سطح و لول فرهنگی آدما متفاوته؛ قرار نیست همه با ادب باشند
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
اینو میدونم😂اینکه میگه دوز و کلک بعضیا دارند 😂

مگه بهش دروغ میگی ؟ 

خطاب به اون کاربر های علافی که بی دلیل ریپ میزنن بحث می کنند باید عرض کنم من مثل شما بیکار نیستم  ؛ دلیلی نمیشه با آدم بی تربیت و علافی که روحش با بحث کردن با آدمایی که نمی‌شناسه ارضا میشه ؛ بحث کنم 😅👌سطح و لول فرهنگی آدما متفاوته؛ قرار نیست همه با ادب باشند
2740
نه🤦🏻‍♀️چه ربطی داره 

بعضیا گزارش دروغ میدن

پس الکی به خودت نگیر منظور نداشته