2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

خیلی خشکه؟

اگ خشک باشه حالت مقاومت و کشسانیشو از دست میده برا همین خورد میشه ب راحتی 

باید قبل حمام روغن تراپی کنی، داخل حمام ماسک مو، و بعد حموم کرم و سرم بزنی 

مکمل تقویتی هم خوبه 

•        ‌. ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  •   °   ★   .    •  °         ★🌙  .   •   °           ★   •      .   ★🌙   .  •  ° ★   .  •  °      •        ‌. ★💙💗گاهی ادم های عاقل اشتباه میکنند.مهربون ترین ها عصبی میشوند.زرنگ ترین ها نمیفهمند.قوی ترین ها کم میارن.ماه را میبینی؟او هم کامل نیست اما میدرخشد:) هیچکس کامل نیست.پس خودت را با تمام نقص هایت بپذیر....💗💙    
خیلی خشکه؟ اگ خشک باشه حالت مقاومت و کشسانیشو از دست میده برا همین خورد میشه ب راحتی  باید قب ...

ساقه موهام خشک شده یعنی چرب میشه ولی خشکه خیلی پژمرده شده موهام کوتاه میگن ماسک از زیر گوش به مو بزنید به ریشه نخوره

نه خیلی

ببین اگه مدلش اینطوری شدی وقتی تار موهاتو لمس میکنی حالتش ضخیم و نازک شده . این مدل بدترین موخوره هست 

که راه درمانش خیلی سخته , یا علل بیرونی داره یا درونی . به راحتی هم اون تار مو از کف سر جدا میشه و یجوریه ...

علل بیرونی به دلیلس خشکی زیاد مو 

حرارت 

نوع رسیدگی بد به موها 

علل درونیش هم باید ازمایش بدی 

و یوقتا ازمایش میدی همچیت خوبه ولی موهات باز اونجوریه 😑 که من متاسفانه درگیرش شدم .

از الان قرص هیرویت یا هیربیوتی با بیوتین ایکس مارت ۱۰۰۰ مصرف کن تا ساقه موهات آبرسانی و کیفیتش بره بالاتر .

2738
ساقه موهام خشک شده یعنی چرب میشه ولی خشکه خیلی پژمرده شده موهام کوتاه میگن ماسک از زیر گوش به مو بزن ...

خب ازمحصولات بعد حمام استفاده کن 

•        ‌. ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  •   °   ★   .    •  °         ★🌙  .   •   °           ★   •      .   ★🌙   .  •  ° ★   .  •  °      •        ‌. ★💙💗گاهی ادم های عاقل اشتباه میکنند.مهربون ترین ها عصبی میشوند.زرنگ ترین ها نمیفهمند.قوی ترین ها کم میارن.ماه را میبینی؟او هم کامل نیست اما میدرخشد:) هیچکس کامل نیست.پس خودت را با تمام نقص هایت بپذیر....💗💙    
ببین اگه مدلش اینطوری شدی وقتی تار موهاتو لمس میکنی حالتش ضخیم و نازک شده . این مدل بدترین موخوره هس ...

نه موهام از ساقه مثلا یه برجستگی داره از همونجا خورد میشه و کلرساقه موهام درگیره و به نظرم بدترین نوع موخوره همینه

موهام کوتاهه میشه ماسک مو زد؟ماسک بزنم درست میشه؟

مشخصه موهات اسیب دیده یا حالا رنگ و دکلره کردی یا خیلی خشکه و بهشون نمیرسی 

قبل حمام روغن نارگیل بزن به موهان بزلر یکساعتی بمونه بعد برو حموم بشور 

زیاد هم جنگ نزن موهاتو 

ماسک مو خوب هم استفاده کن و فقط به ساقه موهاو بزن بزار ۵ دیقه بمونه و ابکشی سطحی کن یعنی کامل ماسک مو رو از موهات نشور بعد حمام هم اب موهاتو بگیر با حوله و روغن ارگان بزن و باد سشوار ملایم خشک کن 

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲
مشخصه موهات اسیب دیده یا حالا رنگ و دکلره کردی یا خیلی خشکه و بهشون نمیرسی  قبل حمام روغن نارگ ...

اره آسیب دیده است دوسال پیش هم دکلره کردم حالا ماسک رو چجوری بزنم به ریشه نخوره آخه😭

اره آسیب دیده است دوسال پیش هم دکلره کردم حالا ماسک رو چجوری بزنم به ریشه نخوره آخه😭

منم موهامو لایت کردم نابود شد الانم سرم شوره شدید میزنه کلا درگیرشم و هزار جور محصول مویی دارم که نمیدونم چیکار کنم و کدومو بزنم یا نزنم😅

شامپو و ناسک مو ارگان فاقد سولفات استفاده میکنم و بعد حمام هم سرم روغن ارگان میزنم موهام لطیف و ابریشمی میشه

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲
2706