2752
2734
عنوان

لطفا دکتر برای ریزش مو دختر ۱۰ سالم معرفی کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 286 بازدید | 25 پست
تهران. دکتر شیدا شمس خ فرشته گرد شرقی از شنبه تا سه شنبه از 9 صبح تا 1 بعدازظهر بهترین دکتر دنیا ...

ممنون گلم لطف کردی 

دکتر خوبیه نتیجه گرفتی؟

پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مهتاب جان اینستا دنبالت میکنم... ی چیزی خیلی برام جالب بود منم مثل تو زیاد سرما میخورم بیمارم هروقتم ...

ای جااانم 

احتمالا همزادیم🥰🥰😁😁

ایشالا همیشه سلامت باشی

😂دقیقا شاید ممنون همین طور شما... حتی روزی که آمپول آهن تزریق کرده بودی دقیقا من روز قبلش آمپول آهن ...

عه جدی؟😮

پس دیگه خیلی همزادیم🥰

عه جدی؟😮 پس دیگه خیلی همزادیم🥰

😁اره برای خودمم عجیب بود خواستم اینستا ریپلای کنم بگم... گفتم اینجا بگم بهتره 😂کلا سیستم ایمنی ضعیفی دارم با انواع و اقسام کمبود ویتامین و آهن و.... همیشه در کنار دکترا هستم میخام قرار داد ببندم 

سلام عزیز دلم تو رو خدااااا جوابمو بده یه تاپیک از خوندم نوشته بودی پرش عضله. داشتی ، الان در چه حالی منم پنج ماهه پرش مداوم و درد و گزگز گرفتم دارم میمیرم از استرس  ، میشه از علائمت برام بگی

سلام عزیز دلم تو رو خدااااا جوابمو بده یه تاپیک از خوندم نوشته بودی پرش عضله. داشتی ، الان در چه حال ...

سلام عزیز دلم 

آره یه مدت داشتم هرزگاهی خوب میشد 

دوباره برمیگشت 

ولی به خاطرش دکتر نرفتم خود به خود خوب شد