2737
2739
عنوان

وقتی پول ندارین چطوری روحیتون رو حفط میکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 392 بازدید | 45 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب پول خودش انگیزه کاره دیگه  یا باید پدر یا شوهر بده یاهم کار کنین راه دیگه ای نیس

بالا تر توضیح دادم ک  چرا کار میکنم و پول ندارم 

اگر روزی از خاورمیانه پرسیدند بگو خاکی بود که افغانش به ایران می‌گریخت ایرانی اش به ترکیه ، ترکش به سرزمین سبز ها و بور ها ....که رفتن های ما هجرت نبود گریز بود ، سفر نکردیم کوچانده شدیم ، بگو از مرگ به آوارگی پناهنده شدیم.از خفت به بی وطنی!
کار دارم ، تو خونه کار میکنم ولی خیلی وقته دستم نیومده ، کارایی که انجام میدم یا پولشو قبلا گرفتم خر ...

انشالله پر برکت تر میشی 

❌❌❌❌❌لطفا لایک نکنید.❌❌❌❌❌
2731

غم بزرگتری دارم ک بی پولی توش گمه

۹ اسفند ۱۴۰۲ خاطره‌ی تلخ از دست دادن توست. دلگیرم ازت خدا                                                     هزاربار خاطراتت دوره کردم   هنوزم مرگت رو باور نکردم   تو نیستی خونه بی تو سوت و کوره     الهی خواهرم دورت بگردم

دلت بسوزه منو همون ۴۰۰و خورده ای معیشتی ریختن رو هنوز خرج نکردم داخل کارتمه

قبلنا فکر می‌کردم کسی مناسبه که همه معیارامو داشته باشه!اما به مرور متوجه شدم، اونی مناسبه که برای بودنم ارزش قائل باشه و تلاش کنه!اوایل فکر می‌کردم عشق یعنی، همیشه حالت باهاش خوب باشه!اما به مرور متوجه شدم عشق یعنی تو حال بدت جا نزنه!فکر می‌کردم تا نیمه گمشدمو پیدا کنم عاشقش میشم!اما الان فهمیدم هیچ نیمه گمشده ای وجود نداره عشق ساختنیه نه پیدا کردنی!خیلی طول کشید تا متوجه شم هر هیجان، علاقه و احساسی نشونه عشق نیست، یه وقتایی این آسیب ها و زخمامونن که مارو به طرف وابسته میکنن!ولی الان باور دارم رابطه خوب وقتی ساخته میشه که دو طرف به بلوغ عاطفی رسیده باشن

من حال درونیم نابوده

ولی حفظ ظاهر میکنم

اما گاهی کم میارم،اگر ببینم لباسم اتو نداره،ماشینم بنزین نداره،نمیدونم چاییم رنگ ننداخته میزنم زیر گریه

به خواهر و مادر این زندگی سلام ویژه‌ای دارم 
دنبال یه کاری باش جوونیتو حروم نکن خودت باید برای حال خوبت تلاش کنی حال خوب با پول به دست میاد

کار دارم ولی پول ندارم چون قبلا پول گرفتم 

اگر روزی از خاورمیانه پرسیدند بگو خاکی بود که افغانش به ایران می‌گریخت ایرانی اش به ترکیه ، ترکش به سرزمین سبز ها و بور ها ....که رفتن های ما هجرت نبود گریز بود ، سفر نکردیم کوچانده شدیم ، بگو از مرگ به آوارگی پناهنده شدیم.از خفت به بی وطنی!
2740
انشالله پر برکت تر میشی 

ممنون همچنین شما❤

یاخداااا یعنی هیچکدومتون دلخوشی ندارین که پول نباشه حالتون خوب باشه؟؟؟

واقعااا همه چی براتون پوله؟؟؟

🔮اسمم آتاناز🔮                                                              آدم گِل بود و از فوت خدا زنده شد...برای جون بخشیدن به اون گِل روحش بهش داد..،اینو یادت باشه تو فرزند آدمی و روح خدا تووو وجودت حالا بیا دنیا رو قشنگتر کن❤️.             اگر آدما به این فکر کنن و باور کنن حتما دنیامون قشنگتر میشه🤍♥️
غم بزرگتری دارم ک بی پولی توش گمه

اون خیلی بدتره ،الهی مشکلت حل بشه 😔💚

کار دارم ، تو خونه کار میکنم ولی خیلی وقته دستم نیومده ، کارایی که انجام میدم یا پولشو قبلا گرفتم خر ...

کارت هرچی هست به فکر گسترش کارت باش

تبلیغات کن تنوع بده تخفیف بده ک‌مشتری جذب بشه

اینکه ب فکر دوتا مشتری باشی تا یکم دستت بیاد تاا دفعه بعد ک پول لازمی، فایده نداره

تا جوون هستی باید فقط فکر کنی ک چطور مشتری هام ببشتر بشن چطور دبده بشم.دو سال  بدویی دنبال بعدش دیگه کار میدوعه دنبال تو

2706