2752
2734
عنوان

وقتی پول ندارین چطوری روحیتون رو حفط میکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 392 بازدید | 45 پست
یاخداااا یعنی هیچکدومتون دلخوشی ندارین که پول نباشه حالتون خوب باشه؟؟؟ واقعااا همه چی براتون پوله؟؟ ...

عزیزم الان تا سر کوچه بخوای بری باید پونصد حداقل تو حسابت باشه

الان دیگه دوره ی این شعارها گذشته

Afsaneh_67 هستم…..هرکسی با من مشکل داره،مشکل گشا ابوالفضل😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

امیدوارم روزیت خیلی زیاد بشه عزیزم این حس که کار کنی و پول نداشته باشی واقعا خوب نیست

مرسی عزیزمم الهی  توهم هرچی از خدا میخوای بهت بده 💚

اگر روزی از خاورمیانه پرسیدند بگو خاکی بود که افغانش به ایران می‌گریخت ایرانی اش به ترکیه ، ترکش به سرزمین سبز ها و بور ها ....که رفتن های ما هجرت نبود گریز بود ، سفر نکردیم کوچانده شدیم ، بگو از مرگ به آوارگی پناهنده شدیم.از خفت به بی وطنی!
یاخداااا یعنی هیچکدومتون دلخوشی ندارین که پول نباشه حالتون خوب باشه؟؟؟ واقعااا همه چی براتون پوله؟؟ ...

پول و سلامتی 

پول نباشه سلامتی می‌ره درمان می‌ره 

تغذیه و آموزش می‌ره 

تفریحات روحی می‌ره 

درکش سخت نیست 

❌❌❌❌❌لطفا لایک نکنید.❌❌❌❌❌
2731
عزیزم الان تا سر کوچه بخوای بری باید پونصد حداقل تو حسابت باشه الان دیگه دوره ی این شعارها گذشته

دقیقاااا  

اگر روزی از خاورمیانه پرسیدند بگو خاکی بود که افغانش به ایران می‌گریخت ایرانی اش به ترکیه ، ترکش به سرزمین سبز ها و بور ها ....که رفتن های ما هجرت نبود گریز بود ، سفر نکردیم کوچانده شدیم ، بگو از مرگ به آوارگی پناهنده شدیم.از خفت به بی وطنی!
امیدوارم روزیت خیلی زیاد بشه عزیزم این حس که کار کنی و پول نداشته باشی واقعا خوب نیست

اخ گفتیی کلا ته حسابم شده 40 هزار تومن 

آخر ماه عروسیمه ی قسط 5 تومنیم عقب افتاده این وسط مریضم شدم😂😂😂

تازه حقوق اسفند و فروردینمم هنوز ندادن معلومم نیست کی بدن😂😂

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی....."مولانا"

تا حالا شده برق بره. بعد هررر کاری بخوای انجام بدی ببینی نمیشه؟ مثلا میگی جارو کنم میگی تلویزیکن ببینم‌میگی نت گردی کنم و..هررر کاری بخوای کنی محدودیت داری حتی میگی برنم‌بیرون و بعضی خونه ها تا برق نباشه در حیاط باز نمیشه!!

خوشی ها هم همینه.هررر کاری بخوای انجام بدی میرسه ب پول لامصب

عزیزم الان تا سر کوچه بخوای بری باید پونصد حداقل تو حسابت باشه الان دیگه دوره ی این شعارها گذشته

سبک زندگیااا متفاوته

چرا چیزی باب میل نباشه میشه شعار،نظر شما هم محترمه 

🔮اسمم آتاناز🔮                                                              آدم گِل بود و از فوت خدا زنده شد...برای جون بخشیدن به اون گِل روحش بهش داد..،اینو یادت باشه تو فرزند آدمی و روح خدا تووو وجودت حالا بیا دنیا رو قشنگتر کن❤️.             اگر آدما به این فکر کنن و باور کنن حتما دنیامون قشنگتر میشه🤍♥️
تا حالا شده برق بره. بعد هررر کاری بخوای انجام بدی ببینی نمیشه؟ مثلا میگی جارو کنم میگی تلویزیکن ببی ...

دقیقاااا نور زندگیه لامصبب

اخ گفتیی کلا ته حسابم شده 40 هزار تومن  آخر ماه عروسیمه ی قسط 5 تومنیم عقب افتاده این وسط مریض ...

😃به این فکر کن حقوق دو ماهتو یه جا میگیری

این خودش خیلی خوبه

سبک زندگیااا متفاوته چرا چیزی باب میل نباشه میشه شعار،نظر شما هم محترمه 

میتونم راجع به سبک زندگی شما یه مقدار بدونم؟

صرفا یه سواله و قصدم آشنایی با سبک زندگیتونه

اگر دوست نداری جواب نده عزیزم

میتونم راجع به سبک زندگی شما یه مقدار بدونم؟ صرفا یه سواله و قصدم آشنایی با سبک زندگیتونه اگر دوست ...

ن بابا اگر یکجا میگرفتم که خوب بود جدا جدا میدن با فاصله فقط امیدوارم قبل مراسم بدن که یکم دستم باز بشه و قسطام و بدم 😂😂

فعلا که زدم به در بیخیالی میگم هرچه بادا باد

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی....."مولانا"
ن بابا اگر یکجا میگرفتم که خوب بود جدا جدا میدن با فاصله فقط امیدوارم قبل مراسم بدن که یکم دستم باز ...

انشاالله میدن عزیزم

همینکه منبع درآمد داری عالیه👌

عروسی هم پیشاپیش مبارکه امیدوارم خوشبخت ترین باشی❤️

2706