2733
2739
عنوان

خوابیدن خونه مادر شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 232 بازدید | 22 پست
شوهرت میتونه ب بهانه اب خواستن یا چیز دیگه صدات کنه 

نمیکنه الان دیشب من دعوا میکنه میگه تو. بیشوری وقتی میبینی اونا خوابیدن نشستی میگم خب مامانت من صدا کرد چکار کنم 

تو میتونی ❣️

اخیییی مادرشوهرت حتما تنهاست دلش میخواد پیشش بشینی باهاش حرف بزنی 

یه کم سر شب باهاش حرف بزن

و همزمان با شوهرت برید بخوابید

خدایا بی نهایت شکر🙏🌹دوست خوبم میشه براحاجتم دعا کنی و یه صلوات مهمونم کنی؟ممنون🥰😘
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهرت باید شما رو صدا بزنه،یا همون وقت که خودش پا میشه،به شما هم بگه بیا.

معلومه در شرایط شما،آدم تو رودروایسی گیر می‌کنه.

حسین جان❤️سلام من بر تو باد در تک تک روزهایی که جهان هست،ماه و خورشید هست،آسمان هست،...امااااا من نیستم🌸از امروز(۲/بهمن/۱۴۰۲)نگران از دست دادن کاربریم نیستم.😊😌همیشه سکوت نشانه‌ی تایید حرف طرف مقابل نیست.گاهی نشانه‌‌ی قطع امید از سطح شعور اوست...!👌خدای قشنگم؛خدای من♥️این روزها بیشتر حواست به من باشد!میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم!من هنوزم تو را به نام قاضی الحاجات میخوانم؛حتی اگر همه‌ی التماس‌هایم را نادیده بگیری...هنوز هم تو را الرحمن الراحمین میدانم؛حتی اگر سخت بگیری...هنوز هم تو همان خدایی! اما من...نگذار که از دست بروم عزیز دلم😍من امیدم به توست...برای دلم امن یجیب بخوان!امن یجیب بخوان تا آرام شود این مضطرب...تا آرام گیرد این قلب نا آرام من...♥️سلام علی آل ابراهیم🖤جان فدای وطنم♥️خاک ایران کفنم♥️
2731
اخیییی مادرشوهرت حتما تنهاست دلش میخواد پیشش بشینی باهاش حرف بزنی  یه کم سر شب باهاش حرف بز ...

همزمان نمیتونم اون خیلی زود میره نه تنها نیست در سکوت تلوزیون نگاه میکنیم خب من خجالت میکشم با شوهرم برم

تو میتونی ❣️
شوهرت باید شما رو صدا بزنه،یا همون وقت که خودش پا میشه،به شما هم بگه بیا. معلومه در شرایط شما،آدم ت ...

من بهش میگم اخلاقش اینجوری نیست خب من خیلی اذیت میشم انتظار داره من خیلی پرو باشم

تو میتونی ❣️
همزمان نمیتونم اون خیلی زود میره نه تنها نیست در سکوت تلوزیون نگاه میکنیم خب من خجالت میکشم با شوهرم ...

این راه رو امتحان کن : 

فقط یه شب بهش بگو ببخشید امشب سرم درد میکنه خسته م ، میرم بخوابم 

از شبهای دیگه عادی میشه براش 

و برای خودت

فقط دفعه اولش شاید خجالت بکشی بعدش عادی میشه 

خدایا بی نهایت شکر🙏🌹دوست خوبم میشه براحاجتم دعا کنی و یه صلوات مهمونم کنی؟ممنون🥰😘
2740