2733
2739
عنوان

آزمون تیزهوشان کمک لطفا

103 بازدید | 13 پست

سلام دخترم امسال کلاس پنجم را تموم میکنه میخواد برا آزمون تیزهوشان ثبت نام کنه یه نظرتون فقط تست هوش کمپلکس و  ts را بگیرم یا از نشر ایکاد پکیج تصویری و کتاب به قیمت ۴ میلیون و ۴۰۰ تهیه کنم موندم کدوم بهتر و با کدوم احتمال قبولی بیشتره.    خواهشا کمکم کنید و راهنماییم بفرمایید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

چه مادر خوبی که انقدر پشتیبان بچتون هستید :)

احسنت به شما

به نظرم کلاس حضوری بفرستینش پکیج به درد نمیخوره

توی اموزشگاه ها یا پژوهسرا کلاس میذارن

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا درخواست دوستی ندین باتشکر _ باردار نیستم، تیکر آزمونمه؛ کاربری دست دو نفره ! :)  
2740
به نظرتون با کتاب تست تنها بچه میتونه موفق بشه.  

نه عزیزم 

برادرزاده ی من خدایی تو ریاضی خیلیییییی باهوشه و فقط تو خونه کتاب تست و اینا خوند ولی قبول نشد

باید از این اموزشگاه هایی که تدریس دارن کمک بگیری

نشر ایکاد ۱۴۶ ساعت پک آموزش تصویری مهارت حل تست داره با کتاب تست به قیمت ۴ میلیون ۴۰۰ تا فردا هم با این قیمت عرضه میکنه وگرنه قیمتش ۵ و ۵۰۰.  نمی دونم این را تهیه منم یا فقط کتاب تست کمپلکس

عزیزم من مشاور تیزهوشانم بذار کامل بهتون بگم.اولا فقط کتاب نمیشه حتما باید کلاسم برید چون تکنیک فقط تو کلاسه نه کتاب!بعدم حتما از اول ساااال یه استاد عالی انتخاب کنید وگرنه اخرسال پشیمون میشید چون دیر شده.برا تست کمپلکس خوبه بعدشم ای تی.تموم شد مالتیپل و اسمارتیز اخرشم براجمع بندی سی پی یو شش خوبه نویسندش صابر دلاوری.

استادم اگر تبریز هستید استاد شهریاری خوبه.اگر هر شهری کلا هستید هم آنلاین صابر دلاوری خوبه ینی رو دستش نیست.اتفاقا اشنامونم‌پارسال با اینکه ازمون خ سخت بود باهاش قبول شد.انلاینه منتها کلاساش دگ.اگر دانش اموزتون حواس پرت نباشه،انلاین عالیه چون صرفه جویی توی وقت و هزینه و انرژیش میشه.اگر حواسپرته باید حضوری بره.