2737
2734
جو جامعه وکلا واقعا چ برا من و چ برا دوستام و همه شنیدم ک خیلی مهمه این قضیه برا پسرا  خودمم چ ...

درون مایه بشریت گرفتن ارتباط،برقراری رابطه و رفع نیاز جنسی که یک نیازغریزی بحساب میاد هست که دردین و برنامه ما این کار باازدواج وتشکیل خانواده هست ولی در فرهنگ غرب این نگرش کلا متفاوت هست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چی نگرفتم 😂ن برا همه میگم پولدار بی پول

میگم چرا پسری ک پول و ماشین نداره کنسله  این به اون در 

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕
2731
والا برا من کنسل نیستا🤣😂😑

اینطوری میگی فردا با یکی بری تو رابطه بفهمی چیزی نداره دو تا تیکه از دوستات بشنوی کنسلش میکنی

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕
درون مایه بشریت گرفتن ارتباط،برقراری رابطه و رفع نیاز جنسی که یک نیازغریزی بحساب میاد هست که دردین و ...

بدیم یعنی،؟😂😑عاقا ی عدد اومدن اینارو بد عادت کردن

2740

و درضمن هیچ رابطه جنسی به اجبار نیست  و نیاز هر دو طرفه  و وقتی یکی با یکی س ‌ ک س میکنه بنی خودش خواسته و وقتیم پاکه و کاری نکرده ینی نخواسته 

من ۱ ساله با دوست پسرم دوست بودم ۵ ماه اول  دو بار پیشنهاد داد قبول نکردم چون واقعا هیچ حسی بهش نداشتم اولا

با گذشت ۵ ماه وقتی دیدم دوسش دارم خود ب خود دلم میخاست باهاش باشم  واقعا عاشق شدم و همش دوس داشتم دستش تو دستم باشه بغلش باشم  دستش رو تنم باشه حس خوبی میگرفتم میدونی بعد ک پیشنهاد داد بعد ۵ ماه با ناز و گوز😂 بعد ۱ ساعت قبول کردم و  خواست خودم بود‌میگم ک دوست داشتم این کارو باهاش انجام بدم هیچ اجباری برام نبود وقتیم ک میگفتم ن میگفت باشه عزیزم هرجور ک تو راحتی 

2706