2733
2734

اگه کسی ترکی استانبولی بلد باشه زبونتون رو متوجه میشه؟ 

و اکه کسی باهاتون استانبولی صحبت کنه عجیب نیست واستون؟😁

بنده آرمی نیستم❤️

بله متوجه میشه 

نه چرا عجیب باشه

بہ ق‍‌ول ش‍‌ای‍‌؏ : دی‍‌ر مےف‍‌ه‍‌مے زن‍‌دگے ن‍‌ڪ‍‌ردے و ش‍‌ی‍‌ش دُن‍‌گ ح‍‌واس‍‌ت بہ چے م‍‌ی‍‌شہ ه‍‌ا ب‍‌وده..️                                          

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

استانبولی می‌فهمن و عجیب نیست اصلا براشون 

ولی مقداری ک می‌فهمن فرق داره 

یکی زیاد بلده یکی کم

حالا ی کلمات مشترک هم دارن

بعضیاشونم کامل متفاوته و خودشونم نمیفهمن

پسری که قدت بلنده چهارشونه ای😌🤤چشات درشته 👁👁 موهات فرفریه➿️➿️➿️➿️ آره با خودتم 🙂‍↔️تو همون دومادی که نَنَم از خدا خواسته 👨🏻‍🦱🤪 خدایا من هیچی واسه خودم نمیخوام🥹فقط یه دوماد موفرفری به نَنَم بده🤲😂https://abzarek.ir/service-p/msg/1847010
بله متوجه میشه  نه چرا عجیب باشه

والا چندتا تبریزی قبلا بهم گفتن عجیبه 

من استانبولی بلدم تقریبا 

گفتم از این به بعد با دوستای تبریزیم استانبولی حرف بزنم 

گفتم ی وقت عجیب نباشه واسشون😂

بنده آرمی نیستم❤️
2740
والا چندتا تبریزی قبلا بهم گفتن عجیبه  من استانبولی بلدم تقریبا  گفتم از این به بعد با د ...

اوه یس من خودم تبریزیم ولی استانبولی بلد نیستم😎😅

بہ ق‍‌ول ش‍‌ای‍‌؏ : دی‍‌ر مےف‍‌ه‍‌مے زن‍‌دگے ن‍‌ڪ‍‌ردے و ش‍‌ی‍‌ش دُن‍‌گ ح‍‌واس‍‌ت بہ چے م‍‌ی‍‌شہ ه‍‌ا ب‍‌وده..️                                          

متولد ۷۷ هستی؟

2706