2733
2739
عنوان

رفتار ادمای اطراف چقد

60 بازدید | 7 پست

چقد توی کاهش یا افزایش اعتماد به نفس تاثیر داره🤔؟؟

با هر کی حرف میزنم میگه چقد اعتماد به نفست پایینه🚶🏻‍♀️  من فکر میکنم ادمای اطرافم اوردنش پایین😔..

با رفتاراشون.. 

به تاپیکهای قبلا من اصلا اصلا اصلا نگاه نکن🙂. دیگه تا روز هشتم تیر نمیام اینجا.🙂

منم بلایک

دوستان عزیز کامنتی که میزارم صرفا برای استارتر هست و جنبه طنز داره، اگر خودش صلاح بدونه گوشی و صفحه تایپ جلو روش هست و من توضیح میدم با کمال میل، من نه دوست دارم قضاوت کنم و نه این کارو میکنم،لطفا قبل کامنت گذاشتن و توهین و تیکه انداختن اینو بخونید، چون مجازیه و همدیگرو نمیشناسیم دچار سو تفاهم و دلخوری هم نشیم. به هم احترام بزاریم، ممنون که خوندی،ماچ به کلت 😘😍❤️حالا  اگر نظرت با نظرم موافق نیست با کمال احترام و بدون تیکه بگو 😊

نمیدونم جریان چیه

هر تاپیکی میزنم و هر پستی میزارم 

در واقع انگار نمیزارم

فکر کنم مُردم 😐😂

به تاپیکهای قبلا من اصلا اصلا اصلا نگاه نکن🙂. دیگه تا روز هشتم تیر نمیام اینجا.🙂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 
من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
تاثیر زیاد داره واس همینه ک میگن ادمای اطرافت و ورودی های ذهنت و مثبت نگهدار

نمیشه واقعا😔

به من همیشه این دیدگاهو دادن که باید عین چی سرتو بندازی پایین بری بیای،، با هیچکس نباشی،، خوش نگذرونی،،

حتی وقتی با خواهرم میریم بیرون به من میگه تو برو جلوی من.. خودش پشتم راه میوفته که مثلا کسی نزدیکم نشه،، خب منم باااید وارد جامعه بشم دیگه😔 حتی یه طمانی بهم میگفت تو مغازه هارو نگاه نکن مردم فکر میکنن منتظر کسی هستی!!!. چند سال کرونا تو یه اتاق سه متری بودم..الانم هیچکسو ندارم،، بابامم عقایدش قدیمیییی.. هیچ وقتم خودمو خوشگل نکردم،، حتی تاحالا نرقصیدم،، هر کاری هم داشتم مامانم افتاده دنبال کارم،، همه همسنام خودشون شناسنامه عکسدار کردن و کارت ملی هم گرفتن،، من نکردم،، چرا؟ چون مامانم نرفته پِیِش..🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️یه بار مسیر مدرسه تا خونه رو پیاده اومدم با ذوق به مامانم گفت که مثلا یادگرفتم مسیرارو.. گفت نههههه مگه بی صاحبی،، اگه کیفتو میزدن چی..! حالا کیفم دوتا کتاب توش بود،، خب بزنههههه🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️

با نقاط ضعفت روبرو شو، اگر توانایی کاری رو در خودت نمیبینی برو سمتش و انجامش بده، داشتن شغل و حرکت توی جامعه خیلی اعتماد بنفست رو افزایش میدن، از امروز هم حتی توی ذهنت مقصر کردن دیگران برای شرایطت رو تموم کن، وقتی خودت رو مسئول همه چیز بدونی خیلی پیشرفت میکنی

با نقاط ضعفت روبرو شو، اگر توانایی کاری رو در خودت نمیبینی برو سمتش و انجامش بده، داشتن شغل و ...

👌🏻🙂...

2740