2733
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

شب ها قبل خواب کاراتو انجام بده روز ها بخاب واسه خودت .م شبا تا جاروبرقی و دستمال نکشم نمیخابم سرویس بهداشتی هم میشورم خشک میکنم بعدش میام واسه خواب .البته دیشب لباس واسه اتو کردن هم داشتن تا ۲ طول کشیده .

2738
شب ها قبل خواب کاراتو انجام بده روز ها بخاب واسه خودت .م شبا تا جاروبرقی و دستمال نکشم نمیخابم سرویس ...

وای بخدا کاش کار خونه داشتم هرجوری شده انجامش میدادم امتحانای دانشگاه دهنمو صاف کرده

شب ها قبل خواب کاراتو انجام بده روز ها بخاب واسه خودت .م شبا تا جاروبرقی و دستمال نکشم نمیخابم سرویس ...

اخه این روش رو اگه شوهرت اعتراض نکنه خوبه من شوهرم میگه بدم میاد منو تنها میزاری مدام تو اشپزخونه ای،هرشب بعد ازشام چای و تخمه براهه واسه فیلم دیدن

اخه این روش رو اگه شوهرت اعتراض نکنه خوبه من شوهرم میگه بدم میاد منو تنها میزاری مدام تو اشپزخونه ای ...

خب منم تا۱۱ پیشش هستم همه چی میارم میخورن و دیگه ۱۱ بلند میشم واسه جمع و جور کردن .

2706