2737
2739
بنظرم برای رشته انسانی دوماه خیلی خوبه ولی عزت نفس من پایینه 

آره خیلی خوبه

تو میتونی دختر 💚خودتو دست کم نگیر ازت خواهش میکنم توانایی هاتو نادیده نگیر نزار حسرت به دلت بمونه🌱🌊

پروفایل خودمم💚با نهایت احترام لطفا افرادی که هنوز یاد نگرفتن به نظرات دیگران احترام بزارند نه توی تاپیک های بنده شرکت کنن و نه ریپلای کنن، ممنونم🥰بیرون بودن زلف زنان ایل جزئی از پوشش زیبایشان است و هیچ مرد اصیل قشقایی و بختیاری به زلف زنان ایل توجهی نمیکند؛ همانگونه که مردان شالیکار به ساق برهنه زنان شالیکار بی توجه اند👌حجاب باید باطنی باشد نه ظاهری... تو اگه با لاک نماز بخونی خدا قبول میکنه ولی بنده خدا نه! چادر سرت نزاری و به خدا فکر کنی خدا قبول میکنه اما بنده اش نه! مشکل از جایی شروع میشه که بنده های خدا یادشون میره قاضی فقط خداست💚و دین را برایمان طوری تعریف کردند تا فقرا به جای اعتراض دست به دعا بشوند😉زرتشت :ای کاش آنقدر آب داشتم تا جهنم را خاموش میکردم و آنقدر آتش داشتم تا بهشت را میسوزاندم تا مردم خدا را برای خودش بپرستند نه برای بهشت و جهنم🤝من از نسل کوروش نام آورم💚💚💚💚💚دگر صدای اذان و طلوع آفتاب برایم ناقوس مرگ شد زیرا که به طاق خورشید طناب دار آویخته اند😊#نه_به_اعدام_سیاسی✌✌✌✌✌✌✌✌✌زنِ یک عدد امیر غیر لاشی😂😎پارتنر مناسب اونیه که بتونید کنارش زندگی کنید. زندگی واقعی سکوت داره، بی‌حوصلگی داره، خستگی داره، شلختگی داره، قیافه‌ی زشت داره. پارتنر مناسب اونیه که تو روزهای سخت، خودش یه باری نشه رو شونه‌ت که همه‌ش بخوای نگران باشی نکنه دوستم نداشته باشه یا نکنه خسته‌ش کنم👍اگه یکی رو پیدا کردی که مثل من بهت زل زد، اون موقع تو بُردی☺️بهترینِ قلبم تو برای من از گل و ماه و پری زیباتری..امیر تو تمام دلخوشی این دختری... 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

ممنون قربونت برم مرسی ازت❤️

فدات 💚

الهی که موفق ترین باشی

پروفایل خودمم💚با نهایت احترام لطفا افرادی که هنوز یاد نگرفتن به نظرات دیگران احترام بزارند نه توی تاپیک های بنده شرکت کنن و نه ریپلای کنن، ممنونم🥰بیرون بودن زلف زنان ایل جزئی از پوشش زیبایشان است و هیچ مرد اصیل قشقایی و بختیاری به زلف زنان ایل توجهی نمیکند؛ همانگونه که مردان شالیکار به ساق برهنه زنان شالیکار بی توجه اند👌حجاب باید باطنی باشد نه ظاهری... تو اگه با لاک نماز بخونی خدا قبول میکنه ولی بنده خدا نه! چادر سرت نزاری و به خدا فکر کنی خدا قبول میکنه اما بنده اش نه! مشکل از جایی شروع میشه که بنده های خدا یادشون میره قاضی فقط خداست💚و دین را برایمان طوری تعریف کردند تا فقرا به جای اعتراض دست به دعا بشوند😉زرتشت :ای کاش آنقدر آب داشتم تا جهنم را خاموش میکردم و آنقدر آتش داشتم تا بهشت را میسوزاندم تا مردم خدا را برای خودش بپرستند نه برای بهشت و جهنم🤝من از نسل کوروش نام آورم💚💚💚💚💚دگر صدای اذان و طلوع آفتاب برایم ناقوس مرگ شد زیرا که به طاق خورشید طناب دار آویخته اند😊#نه_به_اعدام_سیاسی✌✌✌✌✌✌✌✌✌زنِ یک عدد امیر غیر لاشی😂😎پارتنر مناسب اونیه که بتونید کنارش زندگی کنید. زندگی واقعی سکوت داره، بی‌حوصلگی داره، خستگی داره، شلختگی داره، قیافه‌ی زشت داره. پارتنر مناسب اونیه که تو روزهای سخت، خودش یه باری نشه رو شونه‌ت که همه‌ش بخوای نگران باشی نکنه دوستم نداشته باشه یا نکنه خسته‌ش کنم👍اگه یکی رو پیدا کردی که مثل من بهت زل زد، اون موقع تو بُردی☺️بهترینِ قلبم تو برای من از گل و ماه و پری زیباتری..امیر تو تمام دلخوشی این دختری... 
2731
میکنممم بخدا

اول از همه از این سایت خداحافظی میکنی و تا بعد کنکور لغو میمونی 

بعد میری تک تک برنامه هایی که میدونی محض سرگرمی نصبشون داری رو پاک میکنی مثل چیا؟ اینستاگرام ،روبیکا،تلگرام و هربرنامه دیگه ای که باعث میشه وقتت گرفته بشه 

عکس و فیلمای اضافی تو گوشیت رو پاک پاک کن که هر وقت رفتی سر گوشی حواست به اونا پرت نشه (کلیپ گنگ و طنز و عاشقونه و ....)

همه ی آهنگات رو پاک کن هر موقع هوس اهنگ کردی انلاین یه اهنگ گوش بده فقطم تو استراحت زیادم گوش نده 

این از پاکسازی گوشی (چون مهترین عامل حواس پرتی همین گوشی لعنتیه)

بمون تا ادامه بگم 

نظرتم تااینجا بگو

2740
اول از همه از این سایت خداحافظی میکنی و تا بعد کنکور لغو میمونی  بعد میری تک تک برنامه هایی که ...

گوشیمم میتونم تحویل بدم 

گوشی مامانم هس کلاس زبان چیزی مثلا برای نهایی دارم ردی اون ببینم

عالی بووود چشم

میمونه دنیای واقعی 

حالا چیکار کنی؟

ارتباطت رو با آدما فقط تو همین دوماه به حداقل یا صفر برسون 

تو نباید بزاری چیزی جز درس ذهنتو مشغول کنه 

میری تو اتاقت درو میبندی میشینی سر درس 

به مامانت میگی فقط موقع ناهار شام صدام کن 

اگه اتاقت برات تکراری میشه 

بزن بیرون کتابخونه چند روز درس بخون 

دوباره برگرد خونه 

مشغول پسر مسر و این صحبتای بچگونه هم نباش 

فقط دوماه ابنکارا رو انجام بده 

برنامه ریزی واقعی کن بخون 

بقران میشه

میمونه دنیای واقعی  حالا چیکار کنی؟ ارتباطت رو با آدما فقط تو همین دوماه به حداقل یا صفر برسو ...

من الان یکساله کات کردم با هیچ پسری حرف نزدم

گوشی اصلیمو دادم این روش سیمکارت نیست ولی خیلی حواسمو پرت میکنه

کتابخونه نمیتونم برم عادت بلند خوانی دارم

میمونه دنیای واقعی  حالا چیکار کنی؟ ارتباطت رو با آدما فقط تو همین دوماه به حداقل یا صفر برسو ...

ولی حرفاتون عالی بود مرسی عزیزدلم

اتاقمو تمیز میکنم برنامه عللی میچینم دوماهه 

این دوماه میخونم میدونم ک میرسم ب هدفم🥲🥲

از نظر شما واقع بینانه نگاه کنیم میشه؟

ولی حرفاتون عالی بود مرسی عزیزدلم اتاقمو تمیز میکنم برنامه عللی میچینم دوماهه  این دوماه میخو ...

من الکی به کسی امید نمیدم چون مدیون میشم

من خودم انسانی بودم 

همه تجربیات خودم بود که بهت گفتم 

اره عزیزم شک نکن 

من الان میخام انشالله شروع کنم بخونم برای ترمیم معدل ک