2733
2734
عنوان

بیایین رفتار جاری حسودمو تعریف کنم🤣

| مشاهده متن کامل بحث + 2502 بازدید | 119 پست
حتی اینجا ک‌مجازیه هم ب ماشینتون حسادت میکنن میگن چینیه چ توقعی از جاریت داری سوخته فشاری شده دیگ ...

حسادت نیست در واقع اونقدر طرز حرف زدنشون چیپ و سطح پایینه که نمیشه درشت رفتار کرد

ولی جنگ حق هیچ بچه ای نیست💔گرسنگی حق هیچ بچه ای نیست💔گلوله حق هیچ بچه ای نیست💔درد حق هیچ بچه ای نیست💔فقر حق هیچ بچه ای نیست💔تا ابد مرگ بر اسرائیل🇵🇸
كلي ميگم تو كشوراي همسايه عربي  ماشين سطح پايينشون تويوتاس ما ماشين چيني با همون قيمت حتي بالات ...

دیگ وقتی پراید ۴۰۰ میلیونه الان من باید برم طرح ماهی ۱۲ تومن بم میدن تا صد سال دیگم نمیتونم پراید بخرم یا باید خودمو بندازم تو وام و قرض تا بتونم ی پراید زپرتی بخرم

طرحمو تعویق زدم نمیخوام برم فعلا.انگیزه ای ندارم

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یه ذره بدون جنگ و دعوا چشمتو باز کنی میبینی همه داخل تاپیک دارن میبینن که چقدر رفتار شما زشت و چندشه ...

اوه چقدر سوزشت بالاعه این همه نشستی نوشتی

ولی عزیزم من حوصله ندارم بشینم اینارو بخونم باشه قبوله تو نمیسوزی برو بگیر بخواب

قشنگ از نوع تایپ کردنت مشخصه گوسفنداتو فروختی ماشین خریدی ذره ای هم احساس خوشبختی نداری ک نداری 🥹❤️

کافر همه رو به کیش خود پندارد 🤣

صدتا عسن تو زیر دست شوهرمه

مرسی گلم آخه چند ساله بی توجهم یه جایی آدم کم میاره ببین بهترین چیزای زندگیم که همه حسرتشو میخورن ...

اگر حرفی هم بزنین مطمئن باشین آدم بده شما میشین و میگن طرف اینطوره و اونطوره

سرتون به کار خودتون باشه تمام 

ادامه دادنش باعث دعوا و اعصاب خردیه

اوه چقدر سوزشت بالاعه این همه نشستی نوشتی ولی عزیزم من حوصله ندارم بشینم اینارو بخونم باشه قبوله تو ...

خوبه دیگه عقل نداری راحتی بخدا

همه جهان به تو حسادت میکنن عزیزم حالا برو تا صبح ذوق کن😂

حسادت نیست در واقع اونقدر طرز حرف زدنشون چیپ و سطح پایینه که نمیشه درشت رفتار کرد

وقتی تو نی نی سایت میزان حمله بیشتر از میزان حق نویسنده است معمولا بوی حسادت میاد.

درسته لحنش خوب نبود اما میزانی ک بهش توپیدن بدتر از لحنش بود

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

هرگز دوست ندارم حس حسادت کسی رو تحریک کنم تلاش برا ثابت کردن خودت به دیگران آرامش خودتو سلب میکنه من بودم بایه لبخندمیگفتم شما راست میگی ماشین ما بدردنمیخوره 

معلومه توهم درگیراونی وازاون زمینه حالت گرفته اس حسادت توخودتم هست 

اگر حرفی هم بزنین مطمئن باشین آدم بده شما میشین و میگن طرف اینطوره و اونطوره سرتون به کار خودتون با ...

آخه یه جا باید بفهمن که سرشون رو عین کپک کردن زیر برف و خر ندارن کون.شون بیرونه 🤣باید بفهمن که میدونیم چخبره و به روشون نمیاریم

دیگ وقتی پراید ۴۰۰ میلیونه الان من باید برم طرح ماهی ۱۲ تومن بم میدن تا صد سال دیگم نمیتونم پراید بخ ...

برو طرحتو پذيرش بگير برو يه طرف وگرنه تا اخر عمر همينه كه هست

کافر همه رو به کیش خود پندارد 🤣 صدتا عسن تو زیر دست شوهرمه

😂😂😂بمونه برات شوهرت 

یه ضرب المثل معروفی هست میگن هروقت خواستی چیزی رو اثبات کنی یعنی دقیقا رو همون ضعف داری انقد چندشی که نمیشه واقعا تحملت کرد

کافر همه رو به کیش خود پندارد 🤣 صدتا عسن تو زیر دست شوهرمه

اسی ولش کن

هم ایشونو هم جاریتو بخدا فقط انرژیتو هدر میکنی، بزار هرکی هرچی دلش میخواد بگه یا فکر کنه. مهم دل خودتونه که شاد باشه 

2706