2733
2734
عنوان

بیایین رفتار جاری حسودمو تعریف کنم🤣

| مشاهده متن کامل بحث + 2484 بازدید | 119 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

توی بستگان ما یه نفر اینطوری بودش که همه رو مسخره میکرد دقیقا شبیه همین جاری شما 

بعد پدرمم اتفاقا خیلی ناراحت میشد تا جایی که مهمونی که این آدم هست ما سعی میکنیم نریم 

ولی تنها کاری که پدرم  انجام میده بی توجهیه

ببین شما هرکاری انجام بدی حرف میزنن مردم 

کاری نداشته باش 

خودتم درگیر نکن بنظرت ارزششو داره؟ 

دمت گرم

2731
اینایی که نوشتین تو حسودی کردی و فلان دقیقا باید به چیش حسودی بکنه؟  بی عرضگیه برادرشوهرش؟ یا ...

امشب پدرشوهرم بعد اون داستان اومد خونمون شوهرم بهش گفت ، گفت خیلی غلط کرده همون پژوپارسم ازجیب من خریدن و حلال نمیکنم و خیلی بچه های ناخلفی دارم و مایه ی سرافکندگیمن و عقل ندارن و کاش حداقل زمینه رو خورده بودن به باد نمیدادن

مملكتي داريم كه ماشين چيني شده مايه مباهات افسوس واقعا !!!!!!به كجا رسيديم 

اونقدام مالی نیس ولی خداییش از پارس بهتره دیگ.قابل مقایسه نیستن اصلا ک جاریه خواسته بیارتش پایین

فقط 2 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
مملكتي داريم كه ماشين چيني شده مايه مباهات افسوس واقعا !!!!!!به كجا رسيديم 

فقط ماشین نیست سوزش اونا بخاطر خرید خونمون و باغ و...هم بوده که روماشین بروز دادن

عقده ای تویی فعلا

یه ذره بدون جنگ و دعوا چشمتو باز کنی میبینی همه داخل تاپیک دارن میبینن که چقدر رفتار شما زشت و چندشه و همم دارن بهتون میگن که حسادت داره از شما میباره ولی بازم خودشیفتگی چشماتو بسته

نمیشه همه مردم و همه اعضای نینی سایت عقده‌ای باشن و فقط شما یدونه خوب باشی

برو تو خلوت خودت فکر کن یکم و واقعا خجالت بکش از رفتارت 

بخاطر بالا بردن خودت هر نوع بی احترامی بود کردی بی سواد و چلاق و دهاتی و ..

ادمی که انقدر دهنش بدون چاک و بست هست معلومه دیگه چیه

بعدم انقدر از خود پولدار پنداری در بیا الان دقیقا کی هستی که واقعا فکر کردی زمین و زمان دارن بهت حسودی میکنن😂😂خدا رحم کرده ملکه الیزابت نیستی🤣

بازم برات ارزو میکنم که عقده ها و حسادت هات رفع بشه تا بتونی راحت تر زندگی کنی و انقدر به خودت اسیب روانی نزنی

اونقدام مالی نیس ولی خداییش از پارس بهتره دیگ.قابل مقایسه نیستن اصلا ک جاریه خواسته بیارتش پایین

كلي ميگم تو كشوراي همسايه عربي  ماشين سطح پايينشون تويوتاس ما ماشين چيني با همون قيمت حتي بالاتر واقعا مردم ما گناه دارن 

ندارم پولشو عزیزم داشته باشمم نمیرم سمت چینی که همه بگن عشق شاسی داره پولشو نداره شما خیلی پولداری م ...

اتفاقا پولشو داشتی رو هوا میرفتی میخریدی

نه ایشونو قضاوت کن نه خودتو. گفتن این حرف راحته ولی یروز بهت بدن با همون ماشین چینی سواری کنی اون موقع ببینم نظرت چیه

فقط ماشین نیست سوزش اونا بخاطر خرید خونمون و باغ و...هم بوده که روماشین بروز دادن

يه قانون كلي براي خودت بذار به مردم وحرفاشون اهميت نده من سالهاس نميدونم جاريم چيكار ميكنه بدونمم برام مهم نيست وقتشو ندارم بشينم درموردش فكر كنم 

توی بستگان ما یه نفر اینطوری بودش که همه رو مسخره میکرد دقیقا شبیه همین جاری شما  بعد پدرمم ات ...

مرسی گلم

آخه چند ساله بی توجهم یه جایی آدم کم میاره

ببین بهترین چیزای زندگیم که همه حسرتشو میخورن رو میکوبن

نمیخواماینجا بشمارم

ولی دیگه سر این یکی واقعا حس میکنم باید بشورمون بزارم شون کنار بفهمن گوهی نیستن و ماهم خبر داریم که گوهی نیستن

2706