2733
2734

بره گم شه تو رو‌ خدا با کسی ازدواج کنید که بدونین تو‌چه خانواده ایی بزرگ شده شوهر من ی آدم حسود دروغگو مریض عقده ایی حرف مفد زن بی تربیت غر غرو  عین خاله زنکها شر بنداز حال بهم زن. پدر شوهرم هم دقیقا همین شکلیه من فکر میکردم این تحصیل کردس اشتباهات اونا رو نمیکنه هر چی میگذره بیشتر شبیه ننه باباش میشه 

هر چچچقدرم راضی باشیم بلاخره با ی بحث کوچیک ادم ی لحظه از ازدواجش پشیمون میشه میگه چ گوهیه خوردم ولی ...

😂😂😂 حق حق حق

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم دوست ندارم شوهرمو 

از بس بی خیالی و کم محلی و جدیت و بی ذوقی دیدم ازش

به مرور سرد شدم 

بچه نداشتم صددرصد جدا میشدم

بی مادر بزرگ شدم ولی قوی شدم و مستقل😥خوشحالم که دختر ندارم که روزهایی که من کشیدمو اون‌نکشه... پسر خوبه 😊 مثل باباش بشه غم نداره تو دنیا بی خیال و دلخوش. 😊من حتی وقتی نظر مخالف میدم از رو دلسوزی و خواهرانه است پس از دستم ناراحت نشین شماها خواهرای مجازی منید
بره گم شه تو رو‌ خدا با کسی ازدواج کنید که بدونین تو‌چه خانواده ایی بزرگ شده شوهر من ی آدم حسود دروغ ...

تحصیلات شعور نمیاره

بی مادر بزرگ شدم ولی قوی شدم و مستقل😥خوشحالم که دختر ندارم که روزهایی که من کشیدمو اون‌نکشه... پسر خوبه 😊 مثل باباش بشه غم نداره تو دنیا بی خیال و دلخوش. 😊من حتی وقتی نظر مخالف میدم از رو دلسوزی و خواهرانه است پس از دستم ناراحت نشین شماها خواهرای مجازی منید
2731
2740
کاش میشد زمان ب عقب برگرده

مشکل ما خانوادمون هستن.منی که سنم کم بود و هیچی از دنیا نمیفهمیدم

زمانم به عقب برگرده باز همین روال ادامه داره.چون هنوزم خانواده من قبول نمیکنن که مسئولیت سنگینی داشتن و انجامش ندادن

تلاش میکنم برای سرنوشت 
من تازه ۲۱ازدواج کردم ولی تب بازم اونموقع هیچی نمیفهمیدم سه سال‌خودمو معطل کنکورکردم

یه دختر باید بره تو اجتماع و محیط بیرون تا اولا خودش بشناسه و بعدشم بفهمه طرف مقابلش باید چه ویژگی هایی داشته باشه.اژنجوری میتونی یه تصمیم خوب بگیری.خانواده منکه هنوزم میگن دختر آفتاب و مهتابم نبینه

تلاش میکنم برای سرنوشت