2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چند کلمه میگفت

اکثر کلمات رو بلد بود دیگه . نقاشی میکشیدم براش مثلا میگفتم این چیه ، اسمشونو میگفت . صندلی تلفن میز قاشق ، وسایلی که روزمره تو اطراف میدید رو بلد بود . 

البته خوب تلفظش قاعدتا کامل واضح نبودا . مثلا خانم دکتر رو میگفت کانُم دکتر 

منم که شهر ه ی شهرم به عشق ورزیدن ...

الان پسر من ۱۵ ماهشه 

بابا میگه مامانو نمیگه همرو بابا صدا میکنه

کلمه های (رفت :وقتی یه چیزی از دستش میفته یا یه کسی میره)

(بیا ، الو ، جی جی :به لباس هاش میگه ،جیش :به حموم میگه)

البته این کلمات ب زبون خودمون یعنی ترکی میگه

فعلا همینا یادم اومد😁

همون mamane_elyar🤝   عضویت ۴۰۲/۱۰/۱۸
اکثر کلمات رو بلد بود دیگه . نقاشی میکشیدم براش مثلا میگفتم این چیه ، اسمشونو میگفت . صندلی تلفن میز ...

چ خوب پسر من خیلی زیاد کلمه نمیگه مثلا وقتی اسم یه وسیله رو میگم متوجه میشه ولی ب زبون نمیاره خودش 

مثلا نانای میگم میره سمت اسپیکر 

یا گوشی میگم میره میاره کنترل تلویزیون هرچی ک دم دسته

چ خوب پسر من خیلی زیاد کلمه نمیگه مثلا وقتی اسم یه وسیله رو میگم متوجه میشه ولی ب زبون نمیاره خودش&n ...

همین که متوجه میشن و میشناسن عالیه . بچه خواهر منم همینجور بود همه چیز رو بلد بود ولی دیر صحبت کرد . اما روزی که شروع کرد حرف زدم با سرعت خیلییی بالایی کامل کرد روند حرف زدن رو . قشنگ معلوم بود بلد بوده ولی استفاده نمیکرده . 

منم که شهر ه ی شهرم به عشق ورزیدن ...
همین که متوجه میشن و میشناسن عالیه . بچه خواهر منم همینجور بود همه چیز رو بلد بود ولی دیر صحبت کرد . ...

اهان مرسی 

اولش خیلی زودتر چند تا کلمه رو گفت مث بابا گفتیم زود حرف میزنه ولی انگار تنبله

2706