2733
2734
عنوان

خواستگار

112 بازدید | 9 پست

یه خواستگار دارم که اهل کار و تلاشه و پدر و مادرم ازش خیلی خوششون اومده الان ۴ بار اومده و هربار گل میاره یه بار شیرینی اورده دو بارم رفتیم کافه هر روز بهم پیام میده و ابراز علاقه کرده ولی من از قیافش خوشم نمیاد و شخصیت جذابی برام نداره با اینکه مهربونه و هم اینکه خانواده اش از خانواده ما پایین ترن از لحاظ مالی ولی الان برام سخته که ردش کنم چیکار کنم بنظرتون ؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

از چه نظر  قیافشو دوست نداریو شخصیت جذابی نداره برات ؟؟

بنظرم حتی اگه یکم میبینی دوسش نداشتی ردش کن چون بعدا به یکسری مشکلاتی بر میخوری که برای خودت باعث عذاب وجدان میشه..!

حسام من...جانم..میشه یکبار دیگه صداتو بشنوم؟...میشه یکبار دیگه دستاتو بگیرم؟...خیلی زود نبود؟...ما که تازه داشتیم زندگیمونو شروع میکردیم...میشه بیای بگی همه ی اینا شوخی بوده ؟...مگه خودت نگفتی کنارت میمونم ؟؟چرا باید ۹ روز بعد از عقدمون از دستت بدم...۱۴۰۳ نحس ترین سال عمرم بود...پسرعمو ، همبازی بچگی، معشوق ، نابغه ،دلم برات خیلی تنگ شده..🖤 

خدایی اگه آدم درستیه متعهد و کاری هس یکم بیشتر درموردش فک کن.همه چیز قیافه نیس .مهم خود پسرس که کاری باشه با عرضه باشه رل من هم قد بلنده هم خوش قیافه چه‌ گلی بسرم زد 

دلا خوو کن به تنهایی🍁🍃که از تن ها بلا خیزد🍁🍃
از چه نظر  قیافشو دوست نداریو شخصیت جذابی نداره برات ؟؟ بنظرم حتی اگه یکم میبینی دوسش نداشتی ر ...

قیافش تیره ست و جای جوش داره و لاغره

شخصیتش مهربون و شاده ولی به دلم نمی شینه 

قیافش تیره ست و جای جوش داره و لاغره شخصیتش مهربون و شاده ولی به دلم نمی شینه 

من خودمم ازین سبک چهره ها خوشم نمیاد..

تصمیم با خودته ، اگه میبینی خیلی از قیافش بدت میاد و به دلت نمیشینه ردش کن خیلی راحت 

حسام من...جانم..میشه یکبار دیگه صداتو بشنوم؟...میشه یکبار دیگه دستاتو بگیرم؟...خیلی زود نبود؟...ما که تازه داشتیم زندگیمونو شروع میکردیم...میشه بیای بگی همه ی اینا شوخی بوده ؟...مگه خودت نگفتی کنارت میمونم ؟؟چرا باید ۹ روز بعد از عقدمون از دستت بدم...۱۴۰۳ نحس ترین سال عمرم بود...پسرعمو ، همبازی بچگی، معشوق ، نابغه ،دلم برات خیلی تنگ شده..🖤