2752
2734

كيان

كيارش

صدرا

آرتين

رادوين

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
الان دیگه از هیچکدومش خوشم نمیاد فکر کنم هورمونام بعد زایمان خیلی بهم ریخته...روحیه م پایینه

قربونت برم طبیعیه ویتامیناتو بخور تو خوردو خوراک به خودت برس خب کلی خون از دست دادی حق داری

بگو تو کدوم مایه دوست داری کمکت کنیم

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

الان دیگه از هیچکدومش خوشم نمیاد فکر کنم هورمونام بعد زایمان خیلی بهم ریخته...روحیه م پایینه

آره عزيزم .منم بعد زايمان داغون بودم .اون اسمي ك اول ب دلت نشستو بذار.من اين كارو كردم الانم راضي ام

منو پسرم...شما همه...خخخخخخخخ
2706