2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

همین دیگه مثلا نگین میاد میگه نهههه خب منم دودل میشم ممنون نگین نظرتو گفتی منظورم اینه واکنش ها همی ...

همچین اسمی پیدا نمیشه چون سلیقه ها متفاوته بهتره مطابق دل خودت اسم انتخاب کنی

زندگی مثل دیکته است می نویسیم و پاک میکنیم .... غافل از روزی که بگویند "برگه ها بالا"
همین دیگه مثلا نگین میاد میگه نهههه خب منم دودل میشم ممنون نگین نظرتو گفتی منظورم اینه واکنش ها همی ...

قدمش براتون پر شادي باشه.❤️

عزيزم بايد خودتون دو تايي انتخاب كنيد شما هر اسمي بزاري يه سري ميگن به به يه سري ميگن اه اه عاديه سليقه ها فرق داره 😁😁😁😁. معني و محتوا اسم مهمه براي آيندش

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 

ازاد هم قشنگه

پری هر چی دوست داری بزار صداش که کنن عادت میکنن حالا هرچی که باشه مهم اینه به دلت بشینه وگرنه مثل من منتظر بعدی میشینی اون اسمی که دوست داشتیو روش بزاری

من ژینا دوست داشتم بقیه میگفتن این چیه دیگه معنیش هوش و نبوغه

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
ازاد هم قشنگه پری هر چی دوست داری بزار صداش که کنن عادت میکنن حالا هرچی که باشه مهم اینه به دلت بشی ...

خب من دومی هست دیگه

اولی اسم دلخواهم بود ولی بعد دوسالهمچنان واکنش ها اعصاب خورد کن هست!

2706