2733
2739
عنوان

شوهرم منو زد

| مشاهده متن کامل بحث + 321 بازدید | 34 پست
😐😐😐 جایی نمیبره با دوستات برو  چیزی نمیخره خودت برا خودت بخر بهشم نشون بده برای خودم کادو‌ ...

من دوستی ندارم خواهر ندارم فقط خونه ی مادر شوهرم میرم جایی هم تنها نمیزاره اخه تنهایی که لذت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

درست نمیشه عزیزم دیگه یا باید هر روز دعوا کنی یا باید تحمل کنی،سنیدی میگن چشمه خوبه خودش آب بده به ز ...

دقیقا ولی خیلی سخته من خیلی ادم احساسی و رمانتیکی هستم 

2731
به زبون بگیرش با عصبانیت گلایه نکن با زبون چرب و نرم مردا همون طور که با یه جرقه آتیش میگیرن خیلی زو ...

به ارامی میگم به شوخی میگره مسخرم میکنه میگه تو اسکلی گل میخوای چیکار 

2740
به ارامی میگم به شوخی میگره مسخرم میکنه میگه تو اسکلی گل میخوای چیکار 

چند سالشه ... ببین یه سری مشکلات تا دوسال اول زندگی پیش میاد تقریبا زیاد هم پیش میاد حالا باید ببینی بعد اون بهتر میشه شرایط یا بدتر 

من دوستی ندارم خواهر ندارم فقط خونه ی مادر شوهرم میرم جایی هم تنها نمیزاره اخه تنهایی که لذت

مجبوری بخاطر روحیت خودت و سلامتیت تنهایی برو اینجوری فقط خودت لطمه میخوری آخرشم بهت مارک میچسبونه که دور از جونت دیوونه و افسرده ای تو خونه هم فقط خودتو در نظر بگیر بهترین لباسارو بپوش برو ارایشگاه یه تغییری بده زندگیتون دچار یکنواختی شده و تقریبا دارین به سمت طلاق عاطفی پیش میرین اکه زندگیتو دوست داری از همین امشب تصمیماو بگیر که برای فردا صبح یه ادم جدید بشی به حرفم گوش کن تو زندگی دونفرتون تغییر ایجاد کن میز خوشگل اهنگ بزار همیشه عطر خوشبو لاک و‌ناخن تاثیر گذار اگه نماز نمیخونی لاک قرمز که انگیزتو زیاد کنه برو بیرون دو تا شاخه گل بخر بیا بگو‌ امروز برای خودت گرفتم زیادم هزینه نکنا ارزون باشه حیفه پول زیاد بدی ببین ارزون ترینش کدومه از اون بخر 

یکی از بزرگ ترین سلاح های نجات زندگیت همین ایجا تغییر تو سبک زندگی شخصی خودته