2733
2734
عنوان

بعد چند ماه برگشتم..خواهشا بخونید

1304 بازدید | 31 پست

یادم نیست اخرین بار قبل اسفند بود فکر کنم

الان خیلییی دلم گرفته . تو زتدگی اتفاقای بد زیادی برام افتاد که بدترینش مطمئنم واسه هیچکدومتون نیفتاده.بقیه اش مث مشکلات شماهاس ولی همه خروار شدن رو سرم و منو از پا در اوردن

اتفاقای بد پشت هم تا میام رو پا شم اتفاق بد بعدی . همه اش بلا سرم نازل میشه . بلاهای عجیب غریب

من که ازارم به کسی نمیرسه . من که دلم ریش میشه وقتی یه دستفروش میبینم یه فقیر میبینم اشکم در میاد که نمیتون مشکلشو حل کنم .تو جامعه هیچکسو با مسخره کردن و غیبت و تهمت نرنجوندم . پامو از گلیمم دراز تر نکردم.حق کسی رو نخوردم.همیشه تو انتخابام محتاط بودم تو مکالمه با شخص مقابل که مبادا چیزی تو حرفهام اونو برنجونه

الان دارم گریه میکنم.دیگه روحیه هیچییی ندارم . خیلیییی مشکلات دارم و هی اضافه میشن . و همین بلاهای یهویی باعث میشن مشکلات جدید دیگه ای به خاطر روحیه داغونم به دست خودم به وجود بیاد

پارسال اتفاقایی افتاد اخرای بهار.که کل تابستون خونه نشین بودم مث سال ۹۲ بعد اون حادثه وحشتناک

پارسال از رو تختم تکون نمیخوردم. عروسی دو تا از نزدیکترین ادمای زندگیم نرفتم چون افسرده بودم . بیرون نمیرفتم .کلا پارسال فقط هفت روز از ۹۰ روز تابستون بیرون رفتم چهار بارش دکتر رفتم سه روز با مادرم قم رفتیم 

امسال داره مشابه پارسال اتفاقایی میفته

من واسه تابستون امسالم کلی برنامه داشتم . امسالم عروسی و شاید مسافرت در پیشه میخواستم برم جایی موقت کار کنم

اما اگه این مشکل رفع نشه میشه مث پارسال . افسردگی شدید میگیرم خیلییی بد میشه

ازتون خواهشش میکنم دعا کنید برام . روحم ازین داغونتر نشه . خسته ام. خسته تر نشم

دعا کنید مشکل رفع بشه حل بشه

فرض کن من ادعا کنم تو.خونمون یه اژدهای بزرگ دارم و تو بگی اژدها افسانه است و وجود نداره.آیا درسته من بهت بگم ثابت کن نیست؟نه..من که ادعای وجودش رو دارم باید ثابت کنم اژدها تو خونمون هست :))...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره خيلي وقت تو سايت نديدمتون 

انشالا خدا گره از مشكلاتت باز كنه 🙏

به افرادی که به شما حسادت میکنند احترام بگذارید ...زیرا آنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند شما بهتر از آنانید...
2731
  1. تو مفاتیح الجنان کلی دعا برای رفع هم و غم و دفع گرفتاری هست حتما بخون مطمئن باش مشکلاتت یکی یکی حل میشه اصن دعا تقدیر ادمو عوض میکنه
دوچیز را هرگز عیان نکن ، آنچه نیستی .... همه ی آنچه هستی ...
چرا مگه الان مشکلت چیه؟

مشکل مشکله دیگه . یعنی چیزی که با تلاش من حل نمیشه .بسته به ادما و چیزای دیگه هست

فرض کن من ادعا کنم تو.خونمون یه اژدهای بزرگ دارم و تو بگی اژدها افسانه است و وجود نداره.آیا درسته من بهت بگم ثابت کن نیست؟نه..من که ادعای وجودش رو دارم باید ثابت کنم اژدها تو خونمون هست :))...

مگه چه مشکلیه که همه زندگیت رو تحت الشعاع  قرارمیده؟منظورم این نیست کوچیکه ها، منکه نمیدونم چیه، منظورم اینه گاهی یه ذره تغییر دادن زاویه دید، مشکل رو شاید خیلی کوچیک تر کنه برامون

صلوات فرستادم برای حل مشکلت🌹🌹

2738

سلام عزیزم ، من به یادت بودم .

امیدوارم حل بشن خیلی زود و از راه درست ، گاهی اوقات مطرح کردنشون باعث میشه آدم بتونه راه حل های خوبی پیدا کنه که شاید به ذهن خودش نرسه ، اگه دوست داشتی مطرحشون کن اینجا یا از یک مشاور کمک بگیر فشاری که روت هست کمتر بشه یا به طور کل برداشته بشه .

یا رَب نظر تو برنگردد ...
امضات ی عالمه حرف توش بودا    

اره خب اثبات خیلییی چیزا ممکن نیست

مگه چه مشکلیه که همه زندگیت رو تحت الشعاع  قرارمیده؟منظورم این نیست کوچیکه ها، منکه نمیدونم چیه ...

به خدا تغییر دادم نگاهمو . اون مشکل که واسه بدترین اتفاق زندگیم بود همیشه باهامه سعی کردم کنار بیام باهاش . خواستم دوباره پاشم زندگی کنم . اما باز اتفاقای بد افتادن .مگه روحم چقدر تحمل داره؟ باز افتادم . باز پاشدم باز افتادم ...الان باز اتفاق بدی ممکنه بیفته دیگه توان ندارم

عزیزم حتماچله زیارت عاشورا بگیر.بی شک بی جواب نمیمونی

ادمایی ک افسردگی میگیرن معمولا خدارو نادیده میگیرن تو زندگیشون.سعی کن ارتباطت با خدا رو بیشتر کنی

خدا هر بنده ای رو ی جور آزمایش میکنه

توکلت علی الله

خدای دیروز،خدای امروز و فرداهم هست ✌✌پس میگذره💪💪💪💪خدایا بهترینارو برای همه رقم بزن
مشکل مشکله دیگه . یعنی چیزی که با تلاش من حل نمیشه .بسته به ادما و چیزای دیگه هست

کاش اگر دلتم نمیخواد بگی نوعشو مشخص میکردی مثلا روحی یا جسمیه یا چه میدونم اجتماعیه برای خالی کردن خودت میگم...دکتر رفتی؟ چرا مشاوره نمیری؟برو نذار افسردگی بهت غلبه کنه

سلام عزیزم ، من به یادت بودم . امیدوارم حل بشن خیلی زود و از راه درست ، گاهی اوقات مطرح کردنشون ...

عزیزم .

متاسفانه از دست من کاری بر نمیاد که راه حلش دست من باشه.

حلش کاملااا تو دست یه ادمه دیگه است.تو حیطه اختیارات اونه

2706