2733
2739
عنوان

آرایشگرا تشریف بیارین😬

241 بازدید | 12 پست

دوستان واسه درآمد خوب کدوم شاخه رو یاد بگیرم و اینکه حدودا بگین چقد باید هزينه کنم

ممنون از شما

اگر از بلندای آسمان بترسی، نمی‌توانی مالکِ ماه شوی! 🌖✨        .. کاربریه دوتا دوست ..                       

ارایشگری اشباع شده برو خیاطی

خدا می گوید نگو بدون آن نمی توانم زندگی کنم ، تو را بدون آن هم زنده نگه می دارم وفصل عوض می شود ، سایه درختانی که سایه می افکنند خشک می شود ، صبر لبریز می شود، یار را که جان و دلت بود غریبه می شود و ذهنت متعجب می شود ، دشمن برمی خیزد و تبدیل به بهترین دوستت می شود ، دنیای غریبی است هر چیزی را که می گویی نمی شود اتفاق می افتد ،می گویی نمی اُفتم ، می افتی ، سقوط می کنی ، عجیب ترینش هم این است می گویی مردم اما زنده می مانی...:)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738

لایک 

میشه برای خونه دارشدن م توهمین امسال دعاکنین!!میشه دعاکنین ماهم تاقبل از ماه محرم امسالی خونه داشته باشیم!!خدایا مشکل همه رو حل کن وامید بنده هات و ناامیدنکن الهی آمین،،خدایاهرکس این امضام و میبینه وبرام دعامیکنه ب خدایی ت قسم ب حاجت هاشون برسون یاارحم الراحمین❤ خدایاشکرت،،خدایاصدهزارمرتبه شکرت،،چ خوب خدایی هستی و چ بد بنده ای هستم برات😭😭خدایا نمی گویم دستم و بگیرسالهاست که گرفته ای مبادا دستم را رها کنی،،وقتی دستان تو دردستانم باشد هیچ دستی مرا دست کم نمی گیرد عاشقتم تنهامعبودمن❤
من رنگ رفتم ۱۲میلیون 

اااا چه خوب یه سوال بپرسم نمیگی سواستفاده‌گرم؟😂 چطوری رنگساژ کنم با واریاسیون نقره‌ای؟ موهام به قرمزی میزنه

اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه:خواست تنهایی مارا به رخ ما بکشد ....تنه ای بر در این خانه تنها زد و رفت
ارایشگری اشباع شده برو خیاطی

نه عزیزم اگه سرمایه داشته باشه سالن خوب بزنه عالیه، دوستم تازگی رفت دوره دید و بلافاصله سالن زد کارش خیلی گرفته

اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه:خواست تنهایی مارا به رخ ما بکشد ....تنه ای بر در این خانه تنها زد و رفت
اااا چه خوب یه سوال بپرسم نمیگی سواستفاده‌گرم؟😂 چطوری رنگساژ کنم با واریاسیون نقره‌ای؟ موهام به قرم ...

موهات دکلره کردی ؟  باید دوباره دکلره کنی پایش ۹بشه تا رنگ نقره ای بزنی 

موهات دکلره کردی ؟  باید دوباره دکلره کنی پایش ۹بشه تا رنگ نقره ای بزنی

مرسی گلم❤️