2733
2739
عنوان

هدیه روز معلم

19 بازدید | 3 پست

من سال دهم رشته تجربیم و میخوام به معلمای تخصصیم برای روز معلم هدیه بدم.

خیلی هر چهارتاشون رو دوست دارم واقعا خیلی دبیرای عالی ای بودن و خیلی برام زحمت کشیدن.

مامانم میگه نفری یه کارت هدیه ۵۰۰ هزار تومنی بهشون بدم... به نظرتون بد نیست؟ انقدر خشک و خالی؟ اخه توی این فرصت کم هم که نمیشه چیز بهتری تدارک دید.

اگه ایده‌ای دارین ممنون میشم بگین

آخ چقدر مهربون 😍🧡

مهم اون لطف و حسن نیته حتی با یه گیره سر کوچیک:)🌱

عاشق کتابِ «قرآن» «مثنوی و معنوی» «دیوان شعر شهریار» «گلستان سعدی» «داستان های هزار و یک شب» «شاهنامه» «نهج البلاغه»                                               عاشق شخصیتِ «امام علی(ع)» «کوروش بزرگ» «دکتر الهی قمشه ای» «مجتبی شکوری» «کاکاوند» «اردشیر رستمی»    عاشقِ «تاریخ ایران» «تخت جمشید،پارسه» «پاسارگاد» «نقش رستم»                                                              خداوندا شکر بابت آنچه از سرِ لطف دادی، و آنچه از سر حکمت ندادی🌸                                                          باشد که سرزمینمان از جهالت، غم، خرافات و خشکسالی به دور باشد🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731