2733
2734
عنوان

رفتم سر ساک لباسم گریه کردم 💔

483 بازدید | 42 پست

یه ساک کوچیک دارم چند دست لباس زیر ست اون زمانی ک ارزونی بود خریدع بودم مثلا برای زمانی ک ازدواج کردم 

امروز رفتم سراغشون دیدم با چه ذوقی خریدم ۲۸ سالمه ولی تو این خونه با این پدر و مادر باید ۲۰ سالگی میرفتم پدری ک معتاده مادری ک بیمار روانیه واقعا قلبم شکست فک نمیکردم تو این سن اینجا باشم بحث سن نیس هر وقت اذیتم میکردن میگفتم مهم نیس ازدواج میکنم از این خونواده میرم کاش منم میرفتم سر زندگیم 

الهی ک ی بخت عالی نصیبت بشه ولی نواظب باش خدایی نکرده از چاله تو چاه نیوفتی

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
از شوهر کردن یک ش ورت ست رو میدونستی و ذوق داشتی🗿💔

کلی میگه عزیزم بحث اصلی خانوادشه که اگه درست حسابی بودن الان ایشونم سره زندگیش بود نه تواین خونه عذاب بکشه

کاربری خانومم👩🏻

ایشالا که با یک مرد ایده آل ازدواح میکنید وخوشبخت میشید

مبارزه انسان را داغ می‌کند                                      تجربه انسان را پخته!                                          هرداغی روزی سرد می‌شود.                                    اما هیج پختی ای دیگر  خام نمی‌شود!

منم کلی لباس نوزاد خریدم هر چند وقت میرم میبینمشون و گریه میکنم باز جمعشون میکنم 

۱۴۰۲/۵/۱۳.......☘️☘️☘️ای انکه دوست دارمت اما ندارمت 😔🥀   برسینه میفشارمت، اما ندارمت😔🥀   ای آسمان من که سراسر ستاره ای 😔🥀   تا صبح میشمارمت، اما ندارمت😔🥀  در عالم خیال خودم چون چراغ اشک 😔🥀  بر دیده میگذارمت، اما ندارمت😔🥀  میخواهم ای درخت بهشتی، درخت جان 😔🥀  در باغ دل بکارمت، اما ندارمت😔🥀  میخواهم ای شکفته ترین مثل چتر گل 😔🥀 بر سر نگاه دارمت، اما ندارمت 😔🥀